Головний циліндр зчеплення

Оберіть авто
Сортувати
На жаль, ми не змогли знайти жодної запчастини за каталожним номером ИКН. Перевірте коректність каталожного номеру. Якщо Вам відомо, що автозапчастина дійсно існує – відправте інформацію нашим спеціалістам. Після перевірки вона буде додана до пошукової системи.

Головний циліндр зчеплення: де знаходиться і як працює

Головний циліндр зчеплення, як і робітник, - це найважливіший елемент гідросистеми, що відповідає за виключення зчеплення. Він розташований на перегородці рухового відсіку і включає в себе штуцер, прокладку, захисний ковпачок, корпус, стопорну шайбу, кільце ущільнювача, поршні і пружину. Робота гідроприводу заснована на русі рідини, яка миттєво передає зусилля по системі шлангів.

Завдяки простій конструкції, ГЦС ламається рідко. Основною причиною несправності стає час. Через постійні навантажень деталь поступово зношується і виходить з ладу. В першу чергу ламаються гумові чохли, які надягають на кінематичний елемент для захисту від попадання в циліндр абразивних частинок. При їх поломки запчастина ремонтують, замінюючи пошкоджені деталі. Якщо ж сліди зносу і корозії з'явилися на дзеркалі ГЦС, його доводиться міняти повністю.

При виборі головного циліндра на автомобіль слід враховувати сторону керма, наявність бачка в комплекті, спосіб підключення, матеріал і розміри корпусу. Найбільш поширеними металами для виготовлення циліндрів є сплав заліза з вуглецем і алюміній. Ці матеріали легко обробляються і коштують порівняно недорого.

Ознаки несправності циліндра зчеплення

Неправильна робота ГЦС проявляється у вигляді витоку гідравлічної рідини. Про наявність несправності свідчать:

  • патьоки на циліндрі;
  • зволожені ущільнювачі;
  • потемніння гідравлічної рідини;
  • вібрація при перемиканні передач;
  • сторонні звуки в коробці;
  • провали під педаллю;
  • залипання педалі в нижньому положенні;
  • засмічення отворів в кришці бачка.

Для правильної роботи системи в авто повинен зберігатися достатній рівень гідравлічної рідини. Якщо наповнення недостатньо, його потрібно долити, щоб уникнути проблем з ГЦС. Також важливо своєчасно міняти гальмівну рідину в системі, щоб забезпечити очищення ліній зчеплення.

Заміна ГЦС - процедура нескладна, тому її можна зробити в домашніх умовах. Все, що потрібно від автовласника - демонтувати старий циліндр і поставити на його місце новий. Після заміни зчеплення необхідно прокачати для усунення пухирців повітря.

Де варто купити головний циліндр зчеплення

Коли справа доходить до ремонту авто, багато водіїв задаються одним і тим же питанням: в якому магазині дешевше купити необхідні запчастини? Дізнатися, скільки коштує циліндр під педаль зчеплення у різних продавців країни, можна на сайті Мріяр. Це унікальна платформа, яка об'єднала на одній торговій площадці тисячі пропозицій від офіційних дилерів і простих продавців. Ціна циліндра зчеплення відображається в результатах пошуку, завдяки чому покупець відразу бачить найбільш вигідні пропозиції.

Завдяки Мріяр все більше число продавців освоює онлайн торгівлю. Тепер у них немає необхідності витрачатися на створення і обслуговування власного сайту. У маркетплейсе Мріяр практично кожен покупець зможе знайти автомагазин зі свого міста і суттєво заощадити на доставці товару.

Ціни на Головний циліндр зчеплення
На жаль, ми не змогли знайти жодної запчастини за каталожним номером ИКН. Перевірте коректність каталожного номеру. Якщо Вам відомо, що автозапчастина дійсно існує – відправте інформацію нашим спеціалістам. Після перевірки вона буде додана до пошукової системи.
Головний циліндр зчеплення - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Головний циліндр зчеплення для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Головний циліндр зчеплення ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Головний циліндр зчеплення у 2023 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Головний циліндр зчеплення ?

Головний циліндр зчеплення на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Головний циліндр зчеплення