Генератор

Оберіть авто

Генераторні установки для автомобілів

Україна - країна, в якій стрімко зростає число легкового автотранспорту. Власне авто в родині дозволяє швидко впоратися з багатьма завданнями і залишити більше часу для спілкування з родиною та відпочинку. На жаль, рівень життя в нашій країні не дозволяє більшості людей купувати виключно нові машини і регулярно міняти їх, не чекаючи природного зносу деталей автомобіля, тому багатьом доводиться задовольнятися старими авто.

Чим більше років легковій машині, тим вище ймовірність того, що з часом в ній будуть виходити з ладу різні вузли, агрегати та автомобільний генератор - не виняток. Генераторна установка - серце електричної системи авто, саме вона перетворює механічну енергію в електричну, яка забезпечує роботу всього електричного обладнання. Ціни на автомобільні генератори оригінального походження дуже високі, але завжди є можливість купити якісні автогенератори для легкових машин інших виробників. На сайті нашого маркетплейса Mriyar можна купити генератори для автомобілів різного походження багатьох інтернет-магазинів Києва та України, інші запчастини для авто за цінами імпортерів автомобільних деталей і автогенераторів.

Який автогенератор можна купити на сайті маркетплейса Mriyar?

Генераторна установка може вийти з ладу в будь-якому автомобілі, тому на нашому сайті представлені автогенератори для практично всіх легкових авто, які можна зустріти на дорогах нашої країни. У нас представлено обладнання таких виробників:

  • Automega;
  • Denso;
  • Bosch
  • Breckner.

Automega - відомий німецький бренд запчастин, який продається не тільки в країнах їх виробництва, а й в інших регіонах. Устаткування та запчастини цієї торгової марки виробляються відповідно до міжнародних стандартів якості.

Міжнародна корпорація Denso має японські корені. Сьогодні в неї входить 23 власних заводів в різних країнах світу, які виробляють запчастини для автомобілів найвищої якості. Близько 10% від свого обороту корпорація інвестує в розвиток нових технологій і технологічне оновлення підприємств.

Якщо ви хочете купити генераторну установку, яка прослужить вам боргу і не буде вимагати ремонту - зверніть увагу на німецьке обладнання Bosch, звичайно, його ціна досить висока, проте повністю виправдана високою якістю і чудовими технічними характеристиками.

Breckner - компанія з німецькою і румунською капіталом, яка є офіційним дистриб'ютором автозапчастин багатьох марок. Кожна деталь, запчастина чи агрегат цього бренду повністю відповідає стандарту якості ISO 9001, що підтверджується відповідними сертифікатами.

Mriyar - кращий вибір автомобільних генераторних установок

Самостійний пошук автогенератора для легкового автомобіля в мережі Інтернет може зайняти досить багато часу. Його можна прискорити на сайті нашого маркетплейса, де представлені товари багатьох інтернет-магазинів. Досить ввести інформацію про вашому автомобілі і на екрані з'являться моделі генераторів, які точно підходять для вашого авто. Один і той же генератор може пропонуватися різними продавцями, тому у вас з'явиться можливість вибрати кращу пропозицію на ринку. Все обладнання можна купити з доставкою в Київ та інші міста нашої країни.

Ціни на Генератор
Товар Ціна
Генератор Fiat/Alfa/Lancia K05033756AD 0,00 UAH
Генератор Magneti Marelli 063731973010 0,00 UAH
Генератор Magneti Marelli 063731643010 0,00 UAH
Генератор Magneti Marelli 063536250450 0,00 UAH
Генератор Magneti Marelli 063532602010 0,00 UAH
Генератор - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Генератор для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Генератор ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Генератор у 2022 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Генератор ?

Генератор на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Генератор