Форсунка омивача скла

Оберіть авто
Сортувати

Форсунки омивача скла: важливий атрибут безпеки автомобіля

Форсунку омивача лобового скла називають ще жиклер. Ця деталь з каліброваним отвором призначена для подачі та розпилення рідини на скло. Від ефективності роботи залежить якість експлуатації машини. Особливо це актуально якщо пересуватися доводиться пересіченою місцевістю. Правильно вибрати жиклер допоможе знання їхньої конструкції та типів.

Основна причина виходу з ладу у бризкалки склоомивача - відкладення нальоту. Чинити їх сенсу немає, тому краще вибрати нові. Необхідно точно знати, якого виду форсунка встановлена ​​в авто та набувати аналогічної. Комплектація транспортного засобу передбачає два таких пристрої на переднє скло та одне на заднє.

Вони бувають регульовані та нерегульовані. У першому випадку вона може обертатися довкола своєї осі. Це дає можливість власнику автомобіля регулювати напрямок розпилення, форму потоку води, а також нахил щодо площини скла. У віялових конструкцій допускається контроль ширини струменя, що подається на скло. Для підвищення привабливості деталі представлені у різних дизайнерських рішеннях. Це дозволяє провести не лише ремонт, а й тюнінг ТЗ.

Різновиди та типи форсунок

Розпилювач (бризгалка) на лобове скло випускається у двох різновидах. Обидва види пристроїв прості в експлуатації та надійні. Вони розрізняються за конструкцією та формою струменя:

  • віяловий;
  • струменевий.

Омивач (сопло) струменевого типу є класичною конструкцією. Він виготовляється у вигляді трубки із тонким круглим отвором. Вода подається у вигляді тонкого струменя. Одна форсунка може включати одне, три і чотири сопла. Встановлюється в машину за допомогою клямки, гайки або комбінованим способом.

Віяловий тип вважається модернізованим і є більш затребуваною моделлю. Він виглядає як трубка з тонкою щілиною, в якій виконаний ряд отворів, що калібруються. Вони розташовані частіше у горизонтальній площині. Форма віяла буває типу "G" і "H". У процесі роботи він видає на поверхню лобового скла широкий конус дрібних крапель. Такий тип деталей зустрічається на автомобільних бізнес-класу - Toyota, Volvo, Mitsubishi, Volkswagen.

Чому вигідно купити форсунку на склоомивач на маркетплейсі "Мріяр"

Інтернет-простір значно розширює можливості автовласників. Віртуальний маркетплейс "Мріяр" пропонує продаж товарів високої якості за оптовими та роздрібними цінами. Торговий майданчик об'єднав на своєму сайті велику кількість автомагазинів. Завдяки можливостям маркетплейсу, можна вигідно купити у Києві та будь-якому іншому місті країни розпилювач (форсунку) омивача на лобове скло за вигідною ціною.

Якщо виникли питання, можна зв'язатися з менеджером сайту та отримати всю інформацію про товар, способи оплати, а також доставку продукції до міста Києва та інших населених пунктів України. Широкий асортименти щодня поповнюється новими товарами. На сайті вся продукція доповнена докладним описом, із зазначенням технічних характеристик, фотографіями. Ціна, вказана у картці товару, завжди актуальна.

Доставка здійснюється на всій території країни за допомогою надійної транспортної компанії. Для постійних клієнтів діють вигідні знижки, акції та бонусні програми.

Ціни на Форсунка омивача скла
Товар Ціна
Форсунка склоомивача Jp Group 1298700200 54,00 UAH
Форсунка склоомивача Citroen/Peugeot 6438A0 463,49 UAH
Форсунка склоомивача Asam 30418 63,00 UAH
Форсунка склоомивача Citroen/Peugeot 6438Y3 174,23 UAH
Форсунка склоомивача Jp Group 1298700800 48,00 UAH
Форсунка омивача скла - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Форсунка омивача скла для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Форсунка омивача скла ?
💵 Які ціни в Mriyar на Форсунка омивача скла ?

Форсунка омивача скла на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Форсунка омивача скла