Форсунка омивача фар

Оберіть авто
Сортувати

Форсунка омивача фар: великий вибір від надійних виробників

Якісні запчастини відіграють важливу роль для ремонту та підтримання робочого стану автомобіля. При цьому ні марка транспортного засобу, ні його пробіг чи вартість не мають жодного значення. Адже в кінцевому результаті від оптимального підбору та правильної установки, а також якості експлуатації залежить загальний ресурс основних вузлів та всієї машини загалом. Саме тому компанія Мriyar ставить за мету своєї роботи постачання виключно добротних комплектуючих для поточних і капітальних ремонтів авто, забезпечуючи великий вибір у плані асортименту. У каталозі користувачі можуть знайти велику кількість запчастин, серед яких окремий сегмент товарів займають форсунки фар.

Що це таке і навіщо вони потрібні?

Ці вироби входять до системи освітлювальних приладів, забезпечуючи їх чистоту та яскравість свічення. На жаль, фароомивачі сприймаються деякими водіями як зайвий елемент із автомобілі. Водночас це далеко не так, оскільки нерідко саме від них залежить безпека руху по бездоріжжю в сльоту і дощову погоду. Зовні омивач фари нагадує зменшений варіант щіткового очисника лобового скла. Він може бути встановлений у внутрішній частині бампера та працювати після активації спеціальної кнопки. Крім того, виробники пропонують користувачам та інші моделі, що передбачають монтаж на зовнішній поверхні переднього бампера. Така форсунка потрібна в обов'язковому порядку автомобілям з ксеноновими фарами; машини з галогеновим світлом вимагають їх у вигляді опцій.

Конструктивні особливості цього елемента передбачають такі комплектуючі:

  • насос, що дозволяє створювати високий тиск;
  • ємність для рідини;
  • сполучні шланги;
  • форсунка;
  • блок керування.

Саме від форсунки залежить те, як працюватиме пристрій. З її допомогою формується струмінь, що змиває бруд із поверхні фари. Купити форсунку, що встановлюється на привід фароомивача в машині, можна безпосередньо на цій сторінці сайту магазину.

Основні види форсунок для фароомивача

Від точності підбору та правильної установки залежить робота всієї миючої системи. Від конструкції виробу залежить витрата миючої рідини. Сам елемент може бути як одиночним, так і функціонувати разом з іншими такими, що встановлюються в окремий блок.

Ці вироби випускаються в різних форматах, тому купити форсунки для приводу омивача фари можна в різній конфігурації. Як правило, вони фіксуються на плоских, сферичних бамперах, а також високих, характерних позашляховикам.

Більшість таких деталей є стаціонарною – вони щільно кріпляться у передбаченому місці, надійні у роботі та нескладні у догляді. Водночас є ще одна категорія такої продукції – телескопічні варіанти. Про них було згадано трохи раніше і саме вони зазвичай маскуються під бампером.

Також вибираються форсунки в залежності від виду самих омивачів. Крім щіткових, конструкція яких описувалася вище, користувачам пропонуються і струменеві моделі. Зазвичай такими пристроями зазвичай оснащуються всі сучасні іномарки.

Вибір потрібного варіанту продукції на нашому сайті полегшується через наявність зручних фільтрів пошукової системи. Просто знайдіть марку свого авто, вкажіть рік випуску, визначтеся з діапазоном вартості, і вам буде надано список найбільш оптимальних варіантів для вашого випадку. Оформляйте замовлення прямо тут, у разі потреби менеджери компанії завжди готові допомогти з кваліфікованою порадою.

Ціни на Форсунка омивача фар
Товар Ціна
Форсунка склоомивача Mercedes-Benz A0008600847 1 024,00 UAH
Актуатор Toyota 8538112320 589,00 UAH
Актуатор Mercedes-Benz A0008604547 533,00 UAH
Актуатор Vika 99551795201 795,56 UAH
Актуатор Vika 99551794901 448,92 UAH
Форсунка омивача фар - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Форсунка омивача фар для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Форсунка омивача фар ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Форсунка омивача фар у 2024 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Форсунка омивача фар ?

Форсунка омивача фар на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Форсунка омивача фар