Фаркоп

Выберите авто
Сортировать

Що таке фаркоп і для чого він потрібний?

Для сучасної людини машина давно перестала бути предметом розкоші – сьогодні це необхідність, що дозволяє швидко та комфортно вирішувати особисті та робочі завдання. Крім того, автомобіль - це не тільки індивідуальний засіб пересування, а й чудовий інструмент для транспортування вантажів. Певні моделі, такі як пікапи, мікроавтобуси спочатку розраховані на вантажоперевезення, а хетчбеки, седани вимагають для цього додаткового оснащення. Так, щоб приєднати причіп, знадобиться спеціальний тягово-зчіпний пристрій. Витративши купівлю цієї деталі лише один раз, ви зможете за кожної необхідності використовувати причіп для транспортування речей, будівельних матеріалів тощо. Таким чином, фаркоп зробить ваше авто ще більш функціональним та зручним.

Різновиди фаркопів

На сучасному ринку представлені американські та європейські фаркопи, що відрізняються конструкційними особливостями. Тягово-зчіпні деталі європейського типу мають форму гака з кулею на кінці, американського – квадратний вхід. Кожен вид має певні підвиди. Так, за способом кріплення деталі бувають:

  • знімними – монтаж та демонтаж проходять легко та швидко;
  • незнімними – фіксовані моделі надійно приварюються;
  • фланцевими (умовно-знімними) – кріпляться за допомогою болтів, тому демонтаж можливий, але потребує певних зусиль.

Кожен тип має свої переваги, тому підбирати модель варто відповідно до майбутніх завдань та ймовірної частоти використання. Вибираючи фаркоп, важливо відштовхуватись від марки машини. Варто пам'ятати, що вага причепа не повинна бути більшою, ніж маса автомобіля. Не варто економити на покупці фаркопа, купуючи неякісні запчастини, або ігнорувати максимально допустиму вагу, оскільки це може спричинити небезпечну ситуацію на дорозі.

Як підібрати потрібний фаркоп?

Щоб не помилитися з вибором, варто дослухатися рекомендацій фахівців:

  • незалежно від того, де ви купуєте деталь – у магазині або через інтернет, враховуйте марку та технічні характеристики автомобіля, щоб запчастина відповідала параметрам транспортного засобу, а при виникненні питань краще проконсультуйтеся з менеджером;
  • якщо ви плануєте використовувати причіп часто, то можете добре заощадити, купивши незнімний фаркоп, а якщо необхідність використання причепа виникає рідко, то варто задуматися про купівлю моделі, яка легко знімається і швидко встановлюється при необхідності;
  • купуйте тільки сертифіковані деталі, навіть якщо вибираєте не оригінальні комплектуючі, а аналогові - вони коштують дешевше, але бувають не менш якісними.

Придбати фаркоп, насадку для нього або іншу деталь можна онлайн. Ціна насадки для фаркопа на Шкоду, Хонду, Гранд Вітару, Рено Кангу та транспортні засоби інших марок (Україна) залежить від технічних характеристик та торгової марки пристрою. За лояльною ціною купити фаркоп або ковпачок/насадку на тягово-причіпний пристрій для авто з доставкою по Україні можна через маркетплейс Mriyar, де представлений великий вибір запчастин на різні автомобілі, у тому числі універсал Volkswagen Passat B5 (Фольксваген Пасат Б5), Honda CR V (Хонда СРВ), Suzuki Grand Vitara (Cузукі Гранд Вітара), Opel Astra H, Zafira B (Опель Астра Н, Зафіра Б), Skoda Rapid (Шкода Рапід), Renault Kangoo (Рено Канг/Канго), Фіат Добло (Fiat Doblo ) і т.д.

Цены на Фаркоп
Товар Цена
Фаркоп Blic 0476-56-012347P 613,00 UAH
Фаркоп Renault 8201698535 3 228,00 UAH
Фаркоп Blic 0476-21-025347P 647,99 UAH
Фаркоп S-TR TEQ-09.042 2 868,72 UAH
Фаркоп Blic 0476-16-032347P 647,99 UAH
Фаркоп - Часто задаваемые вопросы
🚘 Как выбрать Фаркоп для своего авто?
🔝 Какие бренды самые популярные в группе Фаркоп ?
🥇 Какие самые популярные товары в группе Фаркоп в 2024 году?
💵 Какие цены в Mriyar на Фаркоп ?

Фаркоп на популярние марки автомобилей

Популярные производители Фаркоп