Електропроводка

Оберіть авто
Сортувати

Провід для електропроводки в автомобілі

Старт двигуна, функціонування електронних систем і навігації, включення фар і освітлення в салоні, мікроклімат і аудіосистема - в машині більшість пристроїв працюють завдяки електриці. Тому для нормальної роботи авто потрібно сотні метрів проводів. При виборі виробу необхідно враховувати, що кабель автопроводкі в автомобілі піддається специфічних умов експлуатації. У літню пору температура в працюючих установках підвищується до максимальних показників, а в зимовий період машина може довго стояти при мінусовій температурі.

Тому для організації електропровідний системи використовується спеціальний провід для електричної проводки автомобіля. Якісний автомобільний кабель повинен бути багатожильним і з хорошою ізоляцією. У разі пошкодження ізоляції і втрати струму, можуть вийти з ладу важливі елементи установок, які приведуть до поломки системи запалювання, освітлення, акумуляторної батареї, вентилятора.

Види автомобільних проводів і їх переваги

Автомобільна проводка складається з кабелю, який має різну кількість мідних жил з різним перетином і ізоляцією. Кабель підрозділяється на два типи: високовольтний та низьковольтний. В системі запалювання використовується високовольтний тип кабелю, а в бортовій мережі - низьковольтний провід. Всі види проводів, призначені для автомобіля, володіють такими перевагами:

  • стійкі до впливу кислотних речовин, масел, палива;
  • стійкі до механічних пошкоджень, тертя і ударів при швидкій їзді;
  • гнучкі і еластичні за рахунок зносостійкої ізоляції;
  • можуть використовуватися при температурі від -40 ° С до + 105 ° С;
  • провідник не поширює полум'я;
  • провід має високий ресурс і може експлуатуватися тривалий термін.

Матеріали, з яких виготовлений кабель, забезпечують надійне проведення струму при різних умовах. Провідником виступає мідна багатодротяна жила, яка має ізоляцію, виготовлену з пластикату або каучуку.

Для кріплення кабелю до пристроїв машини використовують пластикові багатоконтактні роз'єми, штекери, клеми. Вся проводка укладається джгутами в спеціальні отвори під обшивкою салону. У моторному відсіку високовольтний кабель комплектують гофрованої або пластикової трубкою. Залежно від призначення, провід має відмінну забарвлення ізоляційного матеріалу.

Де купити провід для автопроводкі на сучасний автомобіль в Україні

В автомобільній промисловості на зміну механічним системам приходять сучасні електричні установки. У багатьох машинах встановлені бортові комп'ютери, які контролюють роботу всіх систем автомобіля. Безліч датчиків за допомогою електроенергії передають сигнали на основний блок. Деякі моделі авто просто не можуть функціонувати без електропроводки. Тому в продажу з'являється все більше марок дроти для автомобіля, при цьому автомобільні кабелі і Автодріт можна легко купити в місті Київ і в інших регіонах України через маркетплейс Mriyar.

На сайті клієнти можуть купити провід та кабель для прокладки автомобільної проводки в будь-якої моделі авто. На майданчику представляють свої товари тисячі продавців. Ціна дроти для авто буде залежати від типу кабелю, його призначення і характеристик. Продаж автозапчастин здійснюється по гарантії виробника, кожна деталь відповідає стандартам якості.

Ціни на Електропроводка
Товар Ціна
Електропроводка Asam 56565 137,00 UAH
Електропроводка Asam 17028 327,00 UAH
Електропроводка BMW 61131387144 45,00 UAH
Електропроводка General Motors 96210840 54,40 UAH
Електропроводка BMW 61131387142 43,76 UAH
Електропроводка - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Електропроводка для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Електропроводка ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Електропроводка у 2024 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Електропроводка ?

Електропроводка на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Електропроводка