Диск колісний

Оберіть авто
Сортувати

Особливості та призначення колісних дисків

Колесо автомобіля - це складна конструкція, яка складається з декількох елементів. Одним з них є колісний диск. Його завдання полягає в надійній фіксації покришки. Також колісні диски служать інструментом передачі крутного моменту від приводного вала до шини.

Широкий асортимент автомобільних дисків дозволяє ефективно підбирати їх під конструктивні особливості транспортного засобу. Крім основної функції - забезпечення пересування машини, автодиски підвищують привабливість ТС. Вони роблять колесо стильним і естетичним завдяки красивому малюнку.

Після правильної установки шина надійно фіксується на диску. Це дозволяє автомобілю рухатися максимально ефективно. Утримує автомобільні покришки кільцевий виступ. Поле для утримання борту допускає установку шин трьох основних типорозмірів: розширених, стандартних і плоских.

Різновиди і характеристики автодисків

На динаміку і управління транспортного засобу впливає багато факторів. Колесо є одним з них, тому автомобільний колісний диск повинен бути:

 • міцним;
 • жорстким;
 • відрізнятися невеликою масою;
 • точно відповідати параметрам, які задані виробником.

Колісні моделі бувають таких видів:

 • прості і міцні штамповані - складаються із сталевих фрагментів, зварених між собою. Дозволяють легко відновити форму навіть після удару;
 • легкосплавні литі (магнієві або алюмінієві) - красиві, збалансовані елементи, охолоджуючі гальмівні механізми і відрізняються стильним дизайном;
 • ковані - дорогі моделі, що складаються з двох або трьох частин, і володіють високою міцністю;
 • складові - поєднують в собі переваги литих і кованих виробів.

Купити диск в машину можна, орієнтуючись на такі параметри:

 • ширина обода - оптимальним вважається модель на 30% вже покришки;
 • діаметр - від 10 до 23 дюймів;
 • виліт - повинен відповідати рекомендаціям виробника;
 • число отворів для кріплень - від 4 до 6 з діаметром 98-104 мм;
 • розмір отвору - діаметр варіюється в діапазоні від 50 до 70 мм.

Перераховані характеристики вказуються в маркуванні. Наносять її на внутрішню частину маточини.

Надійні колісні моделі на маркетплейсе «Мріяр»

Замовити і купити колісний диск для авто (АвтоДиск) в місті Харків, Дніпро, Київ, Одеса, Львів чи будь-якому іншому населеному пункті України за ціною роздробу або опту, можна на вигідних умовах: для цього потрібно просто зайти на маркеплейс «Мріяр», де зібрані інтернет-магазини автозапчастин всієї країни.

Серед продавців на майданчику є офіційні дилери виробників і звичайні магазини. Ціна на автомобільний диск залежить від націнки конкретного продавця, моделі і виробника. Зручна система пошуку дозволить відшукати необхідний тип диска за лічені секунди.

Каталог містить актуальні пропозиції від торговельних точок всієї країни. Кожен магазин сам визначає цінову політику. У одного і того ж товару може бути різний спосіб доставки, вартість і акції. Це дозволяє замовити і купити новий автомобільний колісний диск під будь-яке авто в Україні (Київ, Одеса, Вінниця, Харків, Полтава, Миколаїв) на максимально вигідних умовах з каталогу в обраному вами інтернет-магазині: продаж здійснюється в онлайн-форматі.

Нові деталі, після попадання в каталог, відразу доповнюються актуальною інформацією. Маркетплейс допомагає заощадити кошти на доставці, якщо підібрати відповідний товар з каталогу від продавця в своєму місті Києві, Харкові, Дніпрі і т.д. Такий підхід дозволяє всім, хто вирішив в рядку пошуку відправити запит «куплю диски», придбати їх максимально швидко і вигідно. Вся Україна купує і продає запчастини на торговому майданчику «Мріяр».

Ціни на Диск колісний
Товар Ціна
Диск колісний Renault 8200570331 2 802,48 UAH
Диск колісний BMW 11367578877 1 039,00 UAH
Диск колісний VAG 7E0601027B091 4 387,00 UAH
Диск колісний Renault 403004319R 2 552,00 UAH
Диск колісний VAG 701601027091 450,00 UAH
Диск колісний - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Диск колісний для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Диск колісний ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Диск колісний у 2024 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Диск колісний ?

Диск колісний на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Диск колісний