Динамік

Оберіть авто
Сортувати

Автомобільні колонки – особливості елементів акустики.

Власна машина дарує незалежність від громадського транспорту. Автомобіль допомагає нам вчасно дістатися на роботу, з комфортом запастись продуктами та побутовими товарами, організувати виїзний відпочинок на природі. Звичайно, кожен власник авто буде радий сучасній розважальній аудіосистемі з чистим, якісним звучанням.

Сучасний автомобільний транспорт оснащується технологічними мультимедіа, де приділяється велика увага комфорту слухача. Однак людям властиво бажати кращого, багато хто вдосконалює наявні системи, самостійно встановлюючи елементи автозвуку.

Сьогодні машинна акустика умовно ділиться на компонентну та коаксіальну. Перший варіант кращий і зручніший: тут розташування динаміків роздільне. Якщо установка проведена коректно, можна досягти ефекту присутності, де буде чути звук кожного інструмента. Додатково для створення багатоголосної аудіосистеми у продажу є спеціальні роздільні звукові фільтри – кросовери. Коаксіальна система автомобільної акустики - проста і недорога, її легко монтувати, але вона значно поступається як звук.

Якісний автозвук: які динаміки кращі?

Купити автоакустику (аудіо-колонки в машину, машинні динаміки) можна у відповідному інтернет-магазині маркетплейсу Мріяр (Україна), де ціна на акустику для авто представлена ​​у широкому діапазоні.

Динаміки бувають таких типів:

  • низькочастотні (woofer) - виробляють частоти діапазоном 40-1000 Гц, витримують навантаження понад 200 Вт, поріг чутливості до 90 децибел;
  • середньочастотні (mid-range) – діапазон частот 300-7000 Гц, чутливість до 93 децибел;
  • високочастотні (tweeters), або пищалки, як їх ще називають, виробляють частоту 2000-3000 Гц;
  • сабвуфер - динаміки, що виробляють баси на частоті від 25 до 600 Гц.

Чистота звуку залежить від чутливості пристроїв - чим вона вища, тим краще звучання. Вибираючи елементи, слід звернути увагу до значення потужності. Максимальна означає, яка напруга може витримати пристрій без завад у звучанні. Номінальна потужність – це та, яку колонка може забезпечити за умови щоденного використання. Тут відіграє роль матеріал корпусу виробу, якість дифузора. Пікова потужність показує, скільки динаміки пропрацюють на граничному навантаженні.

В інтернет-магазинах маркетплейсу Мріяр автомобільна акустика представлена ​​у великій різноманітності - тут знайдеться аудіо-колонка різних частот, динамік, сабвуфер - все, що ви хотіли купити в автомобіль. Фахівці рекомендують підбирати акустичні елементи з більш високою потужністю, ніж у магнітоли. У цьому випадку в звучанні частіше вдається уникнути появи хрипів або деренчання. Звичайно, потрібно звертати увагу на відповідність кріплень, що важливо при монтажі, а також на ім'я бренду.

Автоакустика в маркетплейсі Мріяр - вигідно та зручно

Наш ресурс зібрав в одному місці велику кількість продавців автомобільних товарів з усіх куточків України. Кожен власник транспортного засобу може знайти потрібний товар, користуючись каталогом, у найближчого до свого проживання продавця. Це дозволить отримати замовлення швидко, не витрачаючи додаткових коштів на оплату доставки здалеку. Купити онлайн у розділі автоакустики такі товари, як автоколонки, автодинаміки для машини, будь-який інтернет-магазин маркетплейсу Мріяр пропонує один клік.

Ціни на Динамік
Товар Ціна
Кришка динаміку Chery A155305373 20,09 UAH
Кришка динаміку Chery A156102551 27,54 UAH
Кришка динаміку Chery A156102561 28,76 UAH
Динамик VAG 1Z0035411N 1 634,43 UAH
Динамик Citroen/Peugeot 6562X3 718,96 UAH
Динамік - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Динамік для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Динамік ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Динамік у 2024 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Динамік ?

Динамік на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Динамік