Декоративна накладка склоочисників (пластмасова накладка під лобовим склом)

Choose a car
Sort

Купити декоративну накладку склоочисників недорого в Україні

Декоративна накладка склоочисників під лобовим склом є функціональним аксесуаром, за допомогою якого забезпечується захист прорізу склоочисників від впалого листя, снігу, бруду і пилу. Завдяки накладці бруду та різні сторонні предмети не потрапляють у підкапотний простір, за рахунок чого у свою чергу продовжується термін служби всіх вузлів та систем автомобіля.

Що є декоративною накладкою

Як показує щоденна експлуатація сучасних транспортних засобів, навіть у найвідповідальніших та акуратних водіїв, у отворі склоочисників нерідко накопичується бруд, листя, сніг. Очистити цей простір від сторонніх предметів дуже  не просто. Після встановлення спеціальної декоративної накладки із високоміцного АБС пластику вирішення цього завдання помітно спрощується.

Після встановлення захисної накладки в порожнину між вітровим склом та капотом авто, навіть значний шар снігу можна видалити з кузова лише в кілька помахів щітки. Декоративна деталь виконана із чорного пластику, який чудово доповнює дизайн екстер'єру авто, незалежно від кольору кузова.

Де купити декоративні накладки на склоочисники в Україні?

Купити декоративні накладки, а також багато інших деталей та елементів автомобільних склоочисників (зокрема пильовики осі важеля склоочисників) можна в електронному каталозі нашого маркетплейсу. Зараз в категорії Декоративна накладка склоочисників (пластмасова накладка під лобовим склом) доступно 75 шт.

Ви можете швидко порівняти ціни на Декоративна накладка склоочисників (пластмасова накладка під лобовим склом) та вибрати для себе оптимальний варіант за вартістю та доставкою. Ціна від 10,68 грн. до 2686,64 грн.

При підборі запасних частин звертайте увагу на каталожний номер та характеристики запчастини. Вибираючи декоративну накладку склоочисників (пластмасову накладку під лобовим склом), необхідно враховувати рік випуску машини, модифікацію мотора та інші технічні характеристики.

Доставка запчастин здійснюється кур'єром або транспортною компанією по всій Україні.

Prices for Декоративна накладка склоочисників (пластмасова накладка під лобовим склом)
Product Price
Пильник осі важеля склоочисника DPA 99550945602 35,57 UAH
Пильник осі важеля склоочисника Autotechteile 3 955 009 69,00 UAH
Пильник осі важеля склоочисника DPA 99550945502 54,29 UAH
Пильник осі важеля склоочисника DPA 99550946002 56,78 UAH
Пильник осі важеля склоочисника Topran 116 425 55,64 UAH
Декоративна накладка склоочисників (пластмасова накладка під лобовим склом) - Questions and answers
🚘 How to choose Декоративна накладка склоочисників (пластмасова накладка під лобовим склом) for your car?
🔝 Which brands are the most popular in the Декоративна накладка склоочисників (пластмасова накладка під лобовим склом) group?
💵 What are the prices in Mriyar for Декоративна накладка склоочисників (пластмасова накладка під лобовим склом) ?

Декоративна накладка склоочисників (пластмасова накладка під лобовим склом) on top car brands

Popular Manufacturers Декоративна накладка склоочисників (пластмасова накладка під лобовим склом)