Датчик температури впускного повітря

Оберіть авто
Сортувати
На жаль, ми не змогли знайти жодної запчастини за каталожним номером ИКН. Перевірте коректність каталожного номеру. Якщо Вам відомо, що автозапчастина дійсно існує – відправте інформацію нашим спеціалістам. Після перевірки вона буде додана до пошукової системи.

Купити датчик температури повітря в Україні за низькими цінами

Датчик температури повітря, що впускається, призначений для контролю температури повітря, що надходить у двигун з навколишнього середовища. Це пов'язано з тим, що від цього показника залежить стан і характеристики паливно-повітряної суміші, якість спалахів, що відбуваються в циліндрі.

Залежно від остигання або навпаки нагрівання повітря навколишнього середовища режим руху транспортного засобу може значно відрізнятися. Датчик миттєво реагує на будь-яку зміну температури, спрямовуючи до блоку управління сигнал про необхідність зміни параметра роботи двигуна.

Як правило, датчик температури встановлюється поблизу повітряного фільтра, в деяких моделях авто він знаходиться у впускному колекторі.

Несправності датчика температури повітря, що всмоктується

Існує кілька основних ознак виходу з експлуатації датчика температури на впуску:

  • Складнощі із запуском двигуна або перебої в роботі силового агрегату на холостому ходу;
  • Низькі або високі обороти ДВЗ на холостому ходу;
  • Падіння потужності двигуна, проблеми з розгоном;
  • Збільшення витрати пального.

Несправності температурного датчика в основному пов'язані із забрудненням або обривом його контактів та механічним пошкодженням приладу. У більшості випадків ремонту він не підлягає – тільки заміні у зборі.

Як купити датчик температури повітря, що всмоктується в Україні

У каталозі нашого маркетплейсу представлені пропозиції кращих інтернет-магазинів Києва та України. Ви можете швидко порівняти ціни на Датчик температури повітря, що впускається і вибрати для себе оптимальний варіант за вартістю і доставкою.

Під час вибору температурного датчика можна скористатися такими параметрами:

  1. Рік випуску, марка та модель авто;
  2. Каталожний номер деталі;
  3. Він-код автомобіля.

На сайті нашого маркетплейсу ви можете підібрати та купити не лише оригінальні температурні датчики, а й їхні аналоги від найбільших вітчизняних та зарубіжних виробників. Доставка запчастин здійснюється кур'єром чи транспортною компанією по всій Україні.

Ціни на Датчик температури впускного повітря
На жаль, ми не змогли знайти жодної запчастини за каталожним номером ИКН. Перевірте коректність каталожного номеру. Якщо Вам відомо, що автозапчастина дійсно існує – відправте інформацію нашим спеціалістам. Після перевірки вона буде додана до пошукової системи.
Датчик температури впускного повітря - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Датчик температури впускного повітря для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Датчик температури впускного повітря ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Датчик температури впускного повітря у 2023 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Датчик температури впускного повітря ?

Датчик температури впускного повітря на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Датчик температури впускного повітря