Датчик дощу

Оберіть авто
Сортувати

Датчик дощу для управління склоочисниками

Спеціальний світлочутливий датчик за бортом автомобіля забезпечує автоматичне очищення вітрового скла для комфортної їзди за кермом. Пристрій встановлюють в передній частині машини, за дзеркалом заднього виду. За допомогою оптичного методу вимірювання вологості сенсор визначає наявність дощу на вулиці і при необхідності запускає роботу склоочисників.

Чутливий елемент датчика включає в себе кілька світлодіодів, призму та приймач оптичного випромінювання. Пристрій випускає електромагнітне випромінювання, яке, потрапляючи на скло, відбивається від поверхні і надходить на фотоелемент. Якщо водяних крапель немає, все промені повертаються. На мокрому склі світло заломлюється і не може потрапити на фотодіод. Це дозволяє пристрою визначити, що йде дощ.

За кількістю відбиваного випромінювання електроніка визначає ступінь намокання поверхні. Це, в свою чергу, впливає на час роботи двірників. Якщо скло не очищається, система включає очищення скла.

Як встановити автомобільний датчик дощу

Автомобілі вищого і середнього класу зазвичай оснащені штатними сенсорами. Для інших моделей можна купити датчик в автомагазині і поставити його самостійно. Параметри дотику складається з декількох етапів:

  • підключення держателя;
  • нанесення спеціального гелю;
  • закріплення датчика;
  • з'єднання з електронікою машини;
  • перевірка роботи.

Тримач пристрою кріплять на скло за допомогою спеціального клею. Потім на поверхні приладу наносять гель, який забезпечує точну передачу променів на чутливі сенсори. Закріплюють пристрій за допомогою самореза або спеціальних кріплень, які йдуть в комплекті.

Найбільш складний етап - підключення датчика до електроніки машини. Тут потрібно добре розуміти, куди який дріт слід підвести. Зазвичай дощові сенсори оснащені чотирма контактами. Червоний призначений для з'єднання з системою управління двірниками. Синій - для заземлення з корпусом. Два підключають до склоочисника.

Де купити датчики дощу в Україні за вигідною ціною

Україна налічує понад 15000 автомагазинів та автосервісів, в яких можна купити датчики дощу в автомобіль. Сайт Мріяр - це унікальна платформа, яка об'єднує більшу частину торгових майданчиків країни. Тут можна купити або замовити онлайн автомобільні датчики дощу у найближчого продавця за вигідною вартості. У результатах пошуку відразу відображаються ціна і найменування товару, завдяки чому покупець бачить найбільш вигідні пропозиції.

Якщо ви не можете знайти потрібний сенсор для вашого авто, залиште замовлення на сайті. Продавці відгукнуться на оголошення і відправлять свої пропозиції.

Мріяр допомагає автокрамницях освоїти онлайн сферу продажів. Співпраця з нами дозволяє заощадити на створенні власного сайту та його обслуговуванні. Офіційні дилери фірмових автозапчастин отримують відповідну позначку.

Ціни на Датчик дощу
Товар Ціна
Датчик швидкості сис Toyota 8994442010 577,00 UAH
Датчик швидкості сис Toyota 8994450021 891,00 UAH
Датчик швидкості сис Toyota 8994442020 199,55 UAH
Датчик швидкості сис Toyota 8994450011 739,00 UAH
Датчик швидкості сис Mazda C513665G2 545,00 UAH
Датчик дощу - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Датчик дощу для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Датчик дощу ?
💵 Які ціни в Mriyar на Датчик дощу ?

Датчик дощу на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Датчик дощу