Буксирувальний гак

Оберіть авто
Сортувати

Як правильно підібрати гак для буксирування?

Подорожуючи машиною, водій та його пасажири можуть потрапити в непередбачені обставини, через які авто вийде з ладу і йому буде потрібна екстрена евакуація. Буксирувальний гак – один із найнеобхідніших аксесуарів у транспортному засобі, його застосовують у разі, якщо заглух мотор, колеса застрягли в болоті, сніговому кучугурі тощо. Для того щоб застосувати цей пристрій, його потрібно надійно закріпити: в різних моделях автомобілів локація різьблення може відрізнятися - місце за ґратами або накладкою бампера, різьблення вмонтоване прямо в бампер. При поломці буксирувального гака (особливо, якщо він б/у, був довго у використанні), його легко купити в нашому маркетплейсі Mriyar, який має широкий асортимент даної запчастини на Опель Зафіра та інші марки транспортних засобів.

Призначення та особливості аксесуара: правила кріплення гаків буксирувальних

Кожен водій завжди повинен мати в машині аксесуар для буксирування, основне завдання якого — виконати надійне зчеплення транспортного засобу, що постраждав, з іншим авто для екстреної евакуації до найближчого пункту СТО або місця, де водій зможе продовжити рух. Аксесуар використовується ще й як кріплення причепа.

Вибираючи буксирний гак, необхідно звернути увагу на марку автомобіля. Для різних брендів аксесуар може відрізнятися, тому при покупці слід чітко вказувати не тільки модель авто, але і дату випуску, конструктивні особливості. Також гаки відрізняються за типом: тягово-зчіпний, зчіпний з кронштейном. У першому випадку аксесуар легко демонтувати, а в другому забезпечується найкраще зчеплення, що підходить для щоденного використання гака без знімання.

Букнувальний гак для кріплення троса завжди повинен бути в автомобілі. Аксесуар у машині може бути під підлогою багажного відділення або в його бічній кишені. Також його мають у своєму розпорядженні під водійським або пасажирським сидіннями.

Різьблення для вкручування буксирувального гака може бути розташоване:

  • на круглому люку, що локалізується на передньому бампері;
  • під ґратами бампера.

Також для зчеплення може бути приварена спеціальна петля або звані буксирувальні кулі для кріплення тросів.

Залежно від моделі та призначення транспортного засобу, різьблення може бути: спереду, ззаду, спереду та ззаду. Відповідно перший варіант призначений для буксирування іншим автомобілем, а другі два припускають наявність причепа.

Установка буксирувального болта:

  • перед монтажем потрібно ретельно оглянути різьблення на наявність іржі, бруду, залишків мастила та інших забруднень та усунути їх;
  • за необхідності, змастити гак машинним маслом для легкості вкручування;
  • закрутити аксесуар до упору.

Якщо болт буде вкручений не повністю, то дана недбалість призведе до того, що різьба буде зіпсована, коли гак вирветься з неї. Крім того, може постраждати грати бампера (залежно від кріплення). При деформації різьблення гак буде неможливо вкрутити, навіть з мастильними матеріалами і цей дефект зможе усунути тільки токар.

Де краще купити гаки для буксирування в Україні?

Наша компанія Mriyar пропонує своїм клієнтам послуги з продажу автозапчастин на будь-яку марку транспортного засобу. Фірма була заснована у 2018 році. Метою компанії стало об'єднання в інтернет магазині продавців з усієї країни, що зроблено для зручності клієнтів.

Одне з основних завдань Mriyar – забезпечити автозапчастинами покупців по всій Україні, для чого ми постаралися вивести в Інтернет якнайбільше продавців.

Ціни на Буксирувальний гак
Товар Ціна
Гак для буксирування Febest 1899DHF 661,20 UAH
Гак для буксирування Autotechteile 1006235 564,57 UAH
Гак для буксирування VAG 1K5867615A 664,81 UAH
Гак для буксирування Febest 2399DH2 759,98 UAH
Гак для буксирування Mazda KD5350EJ2B 457,60 UAH
Буксирувальний гак - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Буксирувальний гак для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Буксирувальний гак ?
💵 Які ціни в Mriyar на Буксирувальний гак ?

Буксирувальний гак на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Буксирувальний гак