Буксирувальний гак

Оберіть авто
Сортувати
На жаль, ми не змогли знайти жодної запчастини за каталожним номером ИКН. Перевірте коректність каталожного номеру. Якщо Вам відомо, що автозапчастина дійсно існує – відправте інформацію нашим спеціалістам. Після перевірки вона буде додана до пошукової системи.

Як правильно підібрати гак для буксирування?

Подорожуючи машиною, водій та його пасажири можуть потрапити в непередбачені обставини, через які авто вийде з ладу і йому буде потрібна екстрена евакуація. Буксирувальний гак – один із найнеобхідніших аксесуарів у транспортному засобі, його застосовують у разі, якщо заглух мотор, колеса застрягли в болоті, сніговому кучугурі тощо. Для того щоб застосувати цей пристрій, його потрібно надійно закріпити: в різних моделях автомобілів локація різьблення може відрізнятися - місце за ґратами або накладкою бампера, різьблення вмонтоване прямо в бампер. При поломці буксирувального гака (особливо, якщо він б/у, був довго у використанні), його легко купити в нашому маркетплейсі Mriyar, який має широкий асортимент даної запчастини на Опель Зафіра та інші марки транспортних засобів.

Призначення та особливості аксесуара: правила кріплення гаків буксирувальних

Кожен водій завжди повинен мати в машині аксесуар для буксирування, основне завдання якого — виконати надійне зчеплення транспортного засобу, що постраждав, з іншим авто для екстреної евакуації до найближчого пункту СТО або місця, де водій зможе продовжити рух. Аксесуар використовується ще й як кріплення причепа.

Вибираючи буксирний гак, необхідно звернути увагу на марку автомобіля. Для різних брендів аксесуар може відрізнятися, тому при покупці слід чітко вказувати не тільки модель авто, але і дату випуску, конструктивні особливості. Також гаки відрізняються за типом: тягово-зчіпний, зчіпний з кронштейном. У першому випадку аксесуар легко демонтувати, а в другому забезпечується найкраще зчеплення, що підходить для щоденного використання гака без знімання.

Букнувальний гак для кріплення троса завжди повинен бути в автомобілі. Аксесуар у машині може бути під підлогою багажного відділення або в його бічній кишені. Також його мають у своєму розпорядженні під водійським або пасажирським сидіннями.

Різьблення для вкручування буксирувального гака може бути розташоване:

  • на круглому люку, що локалізується на передньому бампері;
  • під ґратами бампера.

Також для зчеплення може бути приварена спеціальна петля або звані буксирувальні кулі для кріплення тросів.

Залежно від моделі та призначення транспортного засобу, різьблення може бути: спереду, ззаду, спереду та ззаду. Відповідно перший варіант призначений для буксирування іншим автомобілем, а другі два припускають наявність причепа.

Установка буксирувального болта:

  • перед монтажем потрібно ретельно оглянути різьблення на наявність іржі, бруду, залишків мастила та інших забруднень та усунути їх;
  • за необхідності, змастити гак машинним маслом для легкості вкручування;
  • закрутити аксесуар до упору.

Якщо болт буде вкручений не повністю, то дана недбалість призведе до того, що різьба буде зіпсована, коли гак вирветься з неї. Крім того, може постраждати грати бампера (залежно від кріплення). При деформації різьблення гак буде неможливо вкрутити, навіть з мастильними матеріалами і цей дефект зможе усунути тільки токар.

Де краще купити гаки для буксирування в Україні?

Наша компанія Mriyar пропонує своїм клієнтам послуги з продажу автозапчастин на будь-яку марку транспортного засобу. Фірма була заснована у 2018 році. Метою компанії стало об'єднання в інтернет магазині продавців з усієї країни, що зроблено для зручності клієнтів.

Одне з основних завдань Mriyar – забезпечити автозапчастинами покупців по всій Україні, для чого ми постаралися вивести в Інтернет якнайбільше продавців.

Ціни на Буксирувальний гак
На жаль, ми не змогли знайти жодної запчастини за каталожним номером ИКН. Перевірте коректність каталожного номеру. Якщо Вам відомо, що автозапчастина дійсно існує – відправте інформацію нашим спеціалістам. Після перевірки вона буде додана до пошукової системи.
Буксирувальний гак - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Буксирувальний гак для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Буксирувальний гак ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Буксирувальний гак у 2023 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Буксирувальний гак ?

Буксирувальний гак на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Буксирувальний гак