Бічна панель

Оберіть авто
Сортувати

Призначення боковини кузова

Однією з важливих і дорогих елементів кожної машини є кузов. Усередині встановлюють салон, а на сам кузов - ходову, мотор, трансмісію, деталі для управління та інші комплектуючі ..

Виготовляється деталь з металу, але іноді зустрічаються моделі з посиленою пластмаси. Боковина передбачає внутрішню і зовнішню частину. Зовнішня це передня, середня і задня стійки, поріг і крило. Внутрішня панель передбачає окремі підсилювачі стійок і інші елементи. Обидві деталі з'єднуються між собою.

Причини пошкоджень бічній панелі кузова

Основні причини зносу та пошкодження боковини кузова:

  • технологічні (порушення технології нанесення фарби, обробки металу, низька якість збірки);
  • природний знос і погані умови експлуатації (високі навантаження позначаються на стані кузова);
  • аварійні пошкодження;
  • неправильний догляд за автомобілем.

Найпоширенішим поведінкою є корозія, яка призводить до руйнування металу. Причинами окислення можуть стати опади, накопичення вологи і конденсату, а також застосування агресивних хімічних речовин. Через попадання твердих частинок на поверхню кузова утворюються дірки і відпадає лакофарбове покриття. Абразивний знос також прискорює корозію.

Навіть косметичне пошкодження боковини автомобіля є небезпечним. Наприклад, подряпина може торкнутися покриття, що призведе до активного окислення поверхні. Не завжди можна помітити корозію, оскільки вона буває не тільки поверхневої, а й внутрішньої. Остання найнебезпечніша, оскільки непомітно для власника авто призводить до крихкості металу, що може привести до серйозних наслідків в результаті попадання в ДТП.

У разі зміни геометрії, появи перекосів кузова або тріщин на запчастинах, необхідно провести ремонт, щоб не зіткнутися з погіршенням керованості авто на дорозі. Кузовні пошкодження будь-якого ступеня і природи необхідно виправляти в найкоротші терміни.

Де вигідно купити боковину автомобіля в Україні?

У 2018 році компанія «Мріяр» почала свою діяльність і створила перший український маркетплейс автозапчастин. На віртуальній торговому майданчику зібрані продавці автомобільних комплектуючих з усієї країни, що дозволяє клієнту з будь-якого міста підібрати для себе підходящу деталь і забрати її самовивозом. Ви можете оформити доставку по Україні, але якщо потрібно в терміновому порядку провести ремонт, варто підшукати товар поблизу і забрати його самовивозом з вашого міста.

Завдяки компанії «Мріяр» кожен продавець автозапчастин може розмістити свій товар на сайті і підвищити продажі. Більше не потрібно витрачати час і сили на створення власного інтернет-магазину, коли є можливість в пару кліків створити оголошення на тематичному майданчику.

Ви можете відфільтрувати запчастини за ціною або місту. На сайті представлені оптові і роздрібні ціни, а також оригінальні боковини в різному стані. Ви можете скористатися консультацією продавця, щоб підібрати підходящу деталь для вашої моделі автомобіля.

Ціни на Бічна панель
Товар Ціна
Панель кузовна Mercedes-Benz A9076842802 1 385,00 UAH
Панель кузовна VAG 1M5825215BB41 154,25 UAH
Арка колеса BMW 51717291198 5 183,65 UAH
Арка колеса DPA 88050162702 283,76 UAH
Арка колеса BMW 41118238719 87,00 UAH
Бічна панель - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Бічна панель для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Бічна панель ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Бічна панель у 2024 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Бічна панель ?

Бічна панель на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Бічна панель