Бічна панель

Оберіть авто
Сортувати
На жаль, ми не змогли знайти жодної запчастини за каталожним номером ИКН. Перевірте коректність каталожного номеру. Якщо Вам відомо, що автозапчастина дійсно існує – відправте інформацію нашим спеціалістам. Після перевірки вона буде додана до пошукової системи.

Призначення боковини кузова

Однією з важливих і дорогих елементів кожної машини є кузов. Усередині встановлюють салон, а на сам кузов - ходову, мотор, трансмісію, деталі для управління та інші комплектуючі ..

Виготовляється деталь з металу, але іноді зустрічаються моделі з посиленою пластмаси. Боковина передбачає внутрішню і зовнішню частину. Зовнішня це передня, середня і задня стійки, поріг і крило. Внутрішня панель передбачає окремі підсилювачі стійок і інші елементи. Обидві деталі з'єднуються між собою.

Причини пошкоджень бічній панелі кузова

Основні причини зносу та пошкодження боковини кузова:

  • технологічні (порушення технології нанесення фарби, обробки металу, низька якість збірки);
  • природний знос і погані умови експлуатації (високі навантаження позначаються на стані кузова);
  • аварійні пошкодження;
  • неправильний догляд за автомобілем.

Найпоширенішим поведінкою є корозія, яка призводить до руйнування металу. Причинами окислення можуть стати опади, накопичення вологи і конденсату, а також застосування агресивних хімічних речовин. Через попадання твердих частинок на поверхню кузова утворюються дірки і відпадає лакофарбове покриття. Абразивний знос також прискорює корозію.

Навіть косметичне пошкодження боковини автомобіля є небезпечним. Наприклад, подряпина може торкнутися покриття, що призведе до активного окислення поверхні. Не завжди можна помітити корозію, оскільки вона буває не тільки поверхневої, а й внутрішньої. Остання найнебезпечніша, оскільки непомітно для власника авто призводить до крихкості металу, що може привести до серйозних наслідків в результаті попадання в ДТП.

У разі зміни геометрії, появи перекосів кузова або тріщин на запчастинах, необхідно провести ремонт, щоб не зіткнутися з погіршенням керованості авто на дорозі. Кузовні пошкодження будь-якого ступеня і природи необхідно виправляти в найкоротші терміни.

Де вигідно купити боковину автомобіля в Україні?

У 2018 році компанія «Мріяр» почала свою діяльність і створила перший український маркетплейс автозапчастин. На віртуальній торговому майданчику зібрані продавці автомобільних комплектуючих з усієї країни, що дозволяє клієнту з будь-якого міста підібрати для себе підходящу деталь і забрати її самовивозом. Ви можете оформити доставку по Україні, але якщо потрібно в терміновому порядку провести ремонт, варто підшукати товар поблизу і забрати його самовивозом з вашого міста.

Завдяки компанії «Мріяр» кожен продавець автозапчастин може розмістити свій товар на сайті і підвищити продажі. Більше не потрібно витрачати час і сили на створення власного інтернет-магазину, коли є можливість в пару кліків створити оголошення на тематичному майданчику.

Ви можете відфільтрувати запчастини за ціною або місту. На сайті представлені оптові і роздрібні ціни, а також оригінальні боковини в різному стані. Ви можете скористатися консультацією продавця, щоб підібрати підходящу деталь для вашої моделі автомобіля.

Ціни на Бічна панель
На жаль, ми не змогли знайти жодної запчастини за каталожним номером ИКН. Перевірте коректність каталожного номеру. Якщо Вам відомо, що автозапчастина дійсно існує – відправте інформацію нашим спеціалістам. Після перевірки вона буде додана до пошукової системи.
Бічна панель - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Бічна панель для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Бічна панель ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Бічна панель у 2023 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Бічна панель ?

Бічна панель на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Бічна панель