Балка моста

Оберіть авто
Сортувати

Купити балку мосту в Києві та Україні за низькими цінами

Балка мосту або балка передньої підвіски – ця ключовий елемент усієї ходової частини автомобіля. У конструкції сучасних транспортних засобів вона виконує кілька функцій:

  1. є силовим елементом підвіски, який забезпечує їй необхідну міцність і жорсткість;
  2. Виступає як основа для кріплення компонентів рульового управління, ходової частини та гальмівної системи;
  3. Забезпечує передачу сил і моментів між елементами підвіски та колесами;
  4. є опорою для демпфуючих та пружних елементів підвіски.

Таким чином, балка мосту крім силових функцій забезпечує стабільну і безаварійну роботу передньої підвіски зокрема і ходової частини в цілому.

Види та конструктивні особливості балки мосту

Балки мосту більшості транспортних засобів, що експлуатуються сьогодні, мають однакову конструкцію. Відмінності криються лише у невеликих деталях. Зовнішньо деталь є цільною двотавровою балкою, виконаною з нержавіючої сталі, з відігнутими вгору деталями, в яких виконані вуха під шкворні поворотних кулаків. З боків балки також є майданчики з наскрізними отворами. на ці майданчики спираються ресори, а отвори потрібні для їхнього кріплення.

Балки мосту різних виробників можуть надходити у продаж у різній комплектації: без додаткових елементів, з різними кронштейнами та кріпленням, у зборі з поворотними кулаками тощо.

В електронному каталозі Mriyar.ua ви зможете підібрати оригінальні балки мосту та їх високоякісні аналоги, представлені продукцією наступних торгових марок:

  • Mercedes-Benz
  • Honda
  • Signeda
  • Citroen/Peugeot
  • BMWJp Group
  • VIKA та ін.

На всі автозапчастини, деталі та комплектуючі, представлені на сайті нашого маркетплейсу діє гарантія та можливість повернення.

Обслуговування та ремонт балки мосту

Балка мосту є міцною, суцільнометалевою деталлю, здатною служити вірою і правдою протягом довгих років. Зазвичай стан цієї деталі перевіряється за кожного ТО. Для цього достатньо провести її візуальний огляд щодо виявлення тріщин, пробоїв, деформацій, зносу кріпильних отворів.

Як правило, балка виходить з ладу через серйозні механічні пошкодження. У разі її деформації порушується точність установки коліс, знижується керованість автомобіля та безпека його експлуатації. Погнуті балки зазвичай правляться на спеціальному верстаті, проте, якщо йдеться про сильну деформацію, необхідно задуматися про якнайшвидшу заміну деталі.

Як купити балку мосту в Києві та Україні?

Купити балку мосту за вигідними цінами для автомобілів різних марок та моделей ви можете вже сьогодні на сайті нашого маркетплейсу. Для цього достатньо вказати в пошуковому рядку каталожний номер деталі. Зараз у категорії Балка мосту доступно 374 пропозицій від провідних онлайн та офлайн магазинів України. Ви можете швидко порівняти ціни на балку мосту і вибрати для себе оптимальний варіант за вартістю та доставкою. Ціна від 122,18 грн. до 341702,55 грн.

Доставка запчастин здійснюється кур'єром або автотранспортною компанією по всій Україні: Київ, Львів, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя та інші міста, у комфортне для вас відділення або адресу. Безкоштовно забрати товар можна самовивозом у продавця.

Ціни на Балка моста
Товар Ціна
Балка поперечна Citroen/Peugeot 373806 25,70 UAH
Балка поперечна Mercedes-Benz A0008880060 1 761,00 UAH
Балка поперечна Mercedes-Benz A9068800403 7 277,00 UAH
Балка поперечна Jp Group 1150000100 7 609,00 UAH
Балка поперечна Jp Group 1140000100 4 514,77 UAH
Балка моста - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Балка моста для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Балка моста ?
💵 Які ціни в Mriyar на Балка моста ?

Балка моста на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Балка моста