Бачок склоомивача

Оберіть авто
Сортувати
На жаль, ми не змогли знайти жодної запчастини за каталожним номером ИКН. Перевірте коректність каталожного номеру. Якщо Вам відомо, що автозапчастина дійсно існує – відправте інформацію нашим спеціалістам. Після перевірки вона буде додана до пошукової системи.

Купити бачок склоомивача у Києві та Україні за вигідними цінами

Для підтримки чистоти лобового скла у кожному сучасному автомобілі є склоомивач. Вода або незамерзаюча рідина для омивача зберігається у спеціальній ємності – бачку.

Навіщо потрібен бачок склоомивача

Навіть під час подорожей у теплу та суху пору року лобове скло транспортного засобу зазнає серйозних забруднень – вже через кілька годин експлуатації авто на ньому з'являються пильні та брудні розлучення, плями від комах, пилок рослин, смола дерев тощо. Все це природно погіршує видимість та знижує безпеку подорожі.

Для ефективного видалення будь-яких забруднень з лобового скла під час руху використовується спеціальна система склоомивача. Вона має гранично просту конструкцію, в основі якої лежить бачок із запасом рідини, що омиває, і насос, що подає рідину на форсунки – розбризкувачі.

Таким чином, бачок у системі склоомивача виконує такі функції:

 • Зберігання запасу чистої води або незамерзаючої рідини;
 • Подача рідини на форсунки за рахунок вбудованого насоса;
 • Забезпечення контролю рівня рідини в системі склоомивача – завдяки спеціальним міткам, нанесеним на корпус.

Типи, пристрій та особливості бачків омивачів

Незалежно від типу та особливостей експлуатації авто всі бачки склоомивача мають однакову конструкцію, в яку входять такі елементи:

 1. Корпус – ємність із заливною горловиною та гвинтовою кришкою, призначена для зберігання рідини;
 2. Насос – у деяких випадках їх можна бути дещо. Призначені для передачі рідини на форсунки – розбризкувачі;
 3. Датчик рівня рідини – зустрічається не на всіх бачках;
 4. Хомути, кронштейни та інші елементи кріплення бачка.

Залежно від матеріалів, що використовуються для виробництва бачка, його корпус може бути м'яким (еластичним) або жорстким. В останні роки автовиробники виготовляють бачки із високоміцного, прозорого пластику, що дозволяє контролювати рівень рідини омивача у ємності. Залежно від способу виробництва, корпус бачків може бути цільнолитим або складовим. У першому випадку ємність виготовляється методом екструзії та є єдиною деталлю. У другому – корпус виконаний із кількох литих елементів, жорстко з'єднаних між собою.

Як купити бачок склоомивача в Україні?

Підібрати та купити бачок склоомивача для автомобілів різних марок, моделей та років випуску ви можете в електронному каталозі нашого маркетплейсу. У нас ви знайдете пропозиції від провідних онлайн та офлайн магазинів України. На всі запчастини діє гарантія виробника. У нас ви можете без особливих труднощів підібрати і купити за вигідною ціною як оригінальний бачок для будь-якого автомобіля, так і якісний аналог. Якісні аналогові бачки омивача пропонують наступні виробники автозапчастин:

 • Febi;
 • FPS;
 • SWAG та ін.
 • JP group;

Товари даних виробників відрізняються високою якістю та доступною ціною.

Для вибору запчастини для авто необхідно із запропонованих на сайті марок та моделей вибрати свою, після чого вказати рік випуску та тип двигуна. Перевага платформи Мріяр полягає в тому, що покупець може вибрати запчастини за відповідною ціною і знайти продавця в потрібному регіоні.

Ціни на Бачок склоомивача
На жаль, ми не змогли знайти жодної запчастини за каталожним номером ИКН. Перевірте коректність каталожного номеру. Якщо Вам відомо, що автозапчастина дійсно існує – відправте інформацію нашим спеціалістам. Після перевірки вона буде додана до пошукової системи.
Бачок склоомивача - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Бачок склоомивача для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Бачок склоомивача ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Бачок склоомивача у 2023 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Бачок склоомивача ?

Бачок склоомивача на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Бачок склоомивача