Амортизатор кабіни

Оберіть авто
Сортувати

Купити амортизатор кабіни в Україні за низькими цінами

Амортизатор кабіни – це важливий елемент підвіски кабіни транспортного засобу. Завдяки цій деталі коливання кузова вантажного автомобіля стають плавнішими, завдяки чому навіть рух по нерівному дорожньому покриттю стає максимально комфортним для водія.

Призначення амортизатора кабіни

Через значну масу підвіска вантажних авто не здатна поглинати всі нерівності дорожнього покриття. І якщо в більшості випадків для вантажу, що перевозиться, це не має жодного значення, то у випадку з водієм і пасажирами тряска не тільки завдає серйозного дискомфорту, а й призводить до швидкої втоми, погіршує безпеку керування транспортним засобом. Тому на сучасних моделях вантажівок. у конструкції підвіски передбачено наявність спеціальних амортизаторів кабіни.

Амортизатор кабіни – це демпфуючий елемент підвіски, який мінімізує розгойдування та тряску кабіни під час руху по нерівній поверхні. Амортизатор також здатний поглинати поштовхи та удари, тим самим підвищуючи комфорт та якість вантажних перевезень будь-якими дорогами.

Конструктивні особливості та різновиди амортизаторів кабіни

В даний час у підвісках кабіни більшості моделей вантажівок використовуються масляні двотрубні амортизатори, що мають класичну конструкцію. Залежно від типу кріплення розрізняють деталі:

  • Провушиною – штоком – зазвичай вони комплектуються сайлентблоками та спеціальними кронштейнами для монтажу на раму/кабіну.
  • Провушиною – вушком.

Практика показує, що для зниження вартості технічного обслуговування та ремонту вантажівок закордонні виробники найчастіше використовують амортизатори сторонніх брендів. Найбільш відомими серед них є: Sachs, Wabco, Monroe та інші.

Вихід з ладу та обслуговування амортизаторів кабіни

Сучасні амортизатори кабіни не потребують складного або спеціального технічного обслуговування. Від водія потрібно лише відстежувати стан деталей та за необхідності виконувати їх заміну. Зокрема, про вихід цього елемента підвіски з ладу може свідчити серйозне зниження рівня комфорту під час руху по нерівностях, сильні удари та поштовхи, підвищений рівень шуму в кабіні.

Як купити амортизатори кабіни

Підібрати та купити амортизатори кабіни для автомобілів різних марок та років випуску ви можете вже сьогодні в електронному каталозі нашого маркетплейсу. Спеціально для вас ми зібрали найвигідніші та привабливі пропозиції про продаж запасних частин від найбільших магазинів України. Зараз у категорії Амортизатор кабіни доступно 1108 шт. Ви можете швидко порівняти ціни на Амортизатор кабіни та вибрати для себе оптимальний варіант за вартістю та доставкою. Ціна від 20,37 грн. до 80817,15 грн.

При підборі запасних частин звертайте увагу на каталожний номер та характеристики запчастини. Вибираючи Амортизатор кабіни, необхідно враховувати рік випуску машини, модифікацію двигуна та інші технічні характеристики.

Доставка запчастин здійснюється кур'єром або транспортною компанією по всій Україні: Київ, Львів, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя та інші міста, в комфортне для вас відділення або адресу. Безкоштовно забрати товар можна самовивозом у продавця.

Залишилися питання? Отримати безкоштовну консультацію щодо вибору та оформлення замовлення на сайті Мріяр ви можете у менеджерів нашої компанії будь-яким зручним для себе способом.

Ціни на Амортизатор кабіни
Товар Ціна
Амортизатор кабіни BSG BSG 60-300-006 1 170,93 UAH
Ремкомплект кріплення кабіни Mercedes-Benz A6673170012 755,00 UAH
Ремкомплект кріплення кабіни Fast FT13011 1 528,00 UAH
Амортизатор кабіни Sachs 315 581 1 814,98 UAH
Амортизатор кабіни Sachs 313 078 11 886,30 UAH
Амортизатор кабіни - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Амортизатор кабіни для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Амортизатор кабіни ?
💵 Які ціни в Mriyar на Амортизатор кабіни ?

Амортизатор кабіни на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Амортизатор кабіни