Каталог запчастин на Chery (Чері)

Оберіть авто

Китайські автомобілі Черрі: де купити автозапчастини у Києві та по Україні?

Історія торгової марки Чері розпочалася у 1997 році, коли команда китайських інвесторів створила акціонерне товариство з однойменною назвою. Підприємство виявилося успішним, і незабаром автомобілебудівник став одним із лідерів із виробництва та продажу. Продукція компанії експортується до 24 країн світу, є кілька заводських потужностей за межами Китаю. Завдяки співпраці з австрійською фірмою AVL Chery Automobile освоїла виробництво потужних сучасних силових агрегатів. Випускаються як бензинові, і дизельні агрегати, що ще більше підвищило престиж марки.

В цілому, автомобілі китайського автопрому відрізняються хорошими характеристиками динаміки та швидкості, маневреності, керованості. Тестування на безпеку інженери Чері проводять разом із американськими експертами. Салон автомобіля, можливо, не відрізняється преміальними оздоблювальними матеріалами, але всі деталі добре підігнані, сидіння ергономічні і зручні, приладова панель інформативна. Завдяки офіційним дилерам машини Чері в різних варіантах кузова доступні і в Україні, що зумовило попит на запасні частини до авто.

Продаж запчастин на Чері — автомагазин Мріяр (Україна)

Автомобілі китайського виробництва користуються популярністю у українського споживача, оскільки є більш доступною альтернативою європейським авто із салону. При цьому демократичні ціни не зменшують якості іномарки. Якщо власник машини зіткнувся з питанням технічного огляду або необхідністю заміни розхідників, зношених запчастин, саме час звернутися до маркетплейс Мріяр. Ми можемо запропонувати декілька типів автозапчастин:

  • оригінальні;
  • неоригінальні ліцензійні;
  • бюджетні аналоги

Перший варіант - це комплектуючі, які застосовують при збиранні автомобіля. Відмінності — висока якість, повна відповідність до регламенту, висока вартість. За ліцензією виробника оригіналів, сторонні фірми виготовляють запчастини, які розраховані на вторинний автомобільний ринок. У них гарна якість та демократична вартість. Аналогові комплектуючі (зазвичай – європейських компаній) мають якість, максимально наближену до оригіналу. Іноді аналоги не поступаються як запасні частини від виробника, і часто підробляються. Тому слід уважно підходити до вибору марки виробника ремонтного комплекту.

Мріяр: вибирайте найкращий інтернет-магазин автозапчастин на Chery (запчастин на Чері)

Наша онлайн-майданчик відрізняється зручним інтерфейсом, простою та зрозумілою системою навігації. Є фільтри, які допомагають прискорити пошук, знайти оптимально підходящий варіант. Електронний онлайн каталог запасних частин на Чері (Chery) містить оригінальні запчастини для китайських автомобілів, а також ліцензійні аналоги до авто. Для зручності користувачів запчастини розділені на категорії за моделями: Tiggo, Eastar, Jaggi, Amulet і т.д. Запчастини є в наявності до всіх систем та вузлів машини: силовим, ходовим, екстер'єру, інтер'єру, освітленню та іншим.

На платформі Мріяр продаж здійснюють продавці із різних міст нашої країни. Купити автозапчастину Чері (Chery), в тому числі Черрі Істар, в Україні можна з доставкою в міста Київ, Дніпро (Дніпропетровськ), Харків, Одеса, ціна на запчастини - демократична. При цьому вам не потрібно довго чекати на доставку, можна вибрати магазин, найближчий до місця проживання. Сплатити покупку пропонується прямо на сайті зручним для вас способом.


Популярні запчастини до Chery

Популярні моделі Chery