Каталог запчастей на BMW (Бмв)

Оберіть авто

BMW – надійний виробник якісних машин

Бренд BMW був заснований у 1916 році та спочатку займався виготовленням авіадвигунів, саме тому емблема торгової марки – стилізований пропелер. Компанія має відмінну репутацію, машини БМВ мають велику популярність у світі, а ім'я бренду давно асоціюється з якістю та високим статусом. Завдяки широкому модельному ряду, кожне авто в якому вирізняється високими експлуатаційними властивостями, можна підібрати транспортний засіб на будь-який смак з урахуванням умов експлуатації, потреб водія. Ще одна перевага БМВ полягає у простоті підбору деталей – як оригінальних, так і аналогових.

Незважаючи на якість складання та надійність машин, періодично вони потребують ремонту, оскільки окремі комплектуючі зношуються, виходять з ладу через механічні пошкодження. Регулярне ТО із заміною автодеталей, коли експлуатаційний термін добігає кінця, є запорукою довговічності транспортного засобу та безпечного водіння. В Україні не обов'язково йти у фізичний автомагазин, щоб купити автозапчастину: оригінал чи аналог – продаж деталей здійснюється через інтернет-магазини та маркетплейси, а підбір запчастин на BMW/БМВ з online-каталогу здійснюється за VIN-кодом (ВІН-номером), що суттєво полегшує пошук. Ціни запасних частин залежать не лише від типу та технічних характеристик, а й від торгової марки, місця реалізації.

Запчастини для ремонту та тюнінгу БМВ

Автокаталог З Ч (запчастин) на БМВ включає деталі у широкому ціновому діапазоні – від бюджетних аналогів до дорогих оригіналів, для транспортних засобів різних модифікацій:

  • 320;
  • 520;
  • Х5 і т.д.

Купуйте перевірені комплектуючі із гарантією від виробника. Наявність гарантії говорить про впевненість бренду як власну продукцію, а значить – можливість придбати шлюб практично зводиться до нуля. Сьогодні можна купити запасні частини – елементи двигуна, гальмівної системи, коробки передач, кузова тощо для ремонту, а також придбати комплектуючі для тюнінгу. Тюнінг дозволить покращити як зовнішній вигляд машини, так і зробити її використання зручнішим, «підігнати» функціональність під сучасні, індивідуальні вимоги. Так, ви можете оновити електроніку, освітлення та інші частини, замовити запчастину до кузова БМВ. Навіть недорогий тюнінг перетворить ваш автомобіль на більш оригінальний і комфортабельний. Практично всі онлайн-каталоги містять товари різних груп: для ТО, ремонту, покращення, підвищення комфорту тощо.

Чому не можна затягувати із заміною несправних комплектуючих на БМВ?

Своєчасно змінювати деталі важливо з низки причин:

  • всі частини автомобіля взаємопов'язані і часто, коли ламається одна, навіть незначна запчастина, при ігноруванні проблеми виходять з ладу інші комплектуючі, що потребує ще більших фінансових вкладень для усунення серйозних неполадок;
  • несправний транспортний засіб створює потенційно небезпечні ситуації на дорозі, а отже – їзда несправною машиною ставить під загрозу вас, пасажирів та інших учасників дорожнього руху;
  • зношені деталі створюють сторонні шуми, що негативно впливають на керованість, маневреність автомобіля, що завдає дискомфорту і є небезпечним.

Не менш важливо стежити за наявністю та станом мастильних матеріалів – вони коштують недорого, але забезпечують збереження життєво важливих елементів авто. Так, олії попереджають перегрів силового агрегату та негативні наслідки тертя між розташованими поруч елементами. Регулярно проводьте діагностику ТС, позаплановий техогляд необхідний у разі виникнення сторонніх шумів, вібрацій та інших змін. Фахівці рекомендують для дорогих нових машин купувати оригінальні комплектуючі, а для старіших, знятих з виробництва моделей, можна підібрати якісну репліку. При покупці аналогів краще вибирати деталі німецького та американського виробництва – вони якісніші.

Де краще замовити деталь на БМВ?

Шукаєте магазин чи маркетплейс у Києві, Одесі (Україна), де приємна ціна на якісні автозапчастини та продуманий сайт, через який можна швидко відшукати потрібні комплектуючі, використовуючи ВІН-коди (номери)? VIN код – це унікальний номер, що містить 17 цифр. Купити онлайн всі необхідні нові запчастини BMW (БМВ) 320, 520 – оригінальні або неоригінальні кузовні та інші деталі, можна через маркетплейс автозапчастин Mriyar, де великий електронний каталог запасних частин, гарне співвідношення ціни та якості, а замовлення через сайт можна оформити з доставкою по Україні (Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ та ін.).

На сайті mriyar.ua для полегшення пошуку усі товари розділені на категорії та передбачено пошуковий рядок. Оформити замовлення можна за лічені хвилини, а при виникненні питань, звернутися за консультацією за номером, вказаним на сайті.


Популярні запчастини до BMW