Каталог запчастин на Audi (Ауді)

Оберіть авто

Запчастини на Audi

Успішний концерн Audi був заснований у Німеччині далекого 1899 року. Перший їхній автомобіль, який компанія випустила в 1909 році, був настільки невдалим, що фірма майже збанкрутувала, і тільки наполегливість засновника Августа Хорьха утримала її на плаву. Вигнаний із своєї компанії акціонерами, молодий інженер не здався і продовжив роботу над двигунами. Така завзятість дала відмінний результат. Вже за рік Август представив світові нову Ауді А, яка викликала фурор на автоперегонах 1911 року.

З того часу протягом 20 років концерн успішно розвивався, регулярно представляючи на авторинку революційні для того часу новинки. Початок світової кризи змусив багато фірм об'єднуватися для подолання труднощів. Ця доля спіткала і фірму Хорьха. Злиття чотирьох брендів Audi, Horch, Wanderer та DKW стало знаковим для компанії, вона не лише протрималася на плаву, а й зуміла значно розширити виробництво, налагодити випуск нових автомобілів. Тоді ж з'явився фірмовий знак бренду — чотири обручки, які позначали рівні права всіх учасників концерну.

З початком Другої світової війни керівництво компанії вирішило перенести виробництво до Баварії, де і було відкрито перший склад запчастин до Audi. До 1950 року Audi ледве вдавалося не довести компанію до банкрутства і тільки продаж запчастин до вже випущених машин Audi дозволив протриматися і випустити новий автомобіль. Після того, як у 1964 році фірма перейшла під контроль концерну Volkswagen, було прийнято рішення продовжити роботу під знаком Ауді, компанія отримала друге дихання і стала стрімко розвиватися.

Сьогодні продукція Audi відома у всьому світі і користується величезною популярністю у автомобілістів.

Audi в Україні

Українські водії цінують особливості цього автомобіля. Дедалі більше наших співвітчизників вибирають машини Ауді різних моделей, у країні постійно відкриваються нові фірмові автомагазини. Основною турботою власників транспортних засобів концерну став підбір запчастин Audi, що не завжди просто здійснити.

Через великий попит та популярність машин на ринку з'явилася величезна кількість неякісних і підроблених деталей. Саме тому, щоб придбати оригінал запчастини для Audi, покупцям варто дуже уважно поставитися до вибору продавця. Якщо у великих містах придбати необхідні деталі можна, відвідавши спеціалізований магазин, то мешканцям маленьких населених пунктів доводиться замовляти їх в інтернеті, і довго чекати на доставку, не будучи впевненим, що автомагазин сумлінний, запчастина якісна і не знадобиться нове розбирання Ауді після встановлення підробки.

Пропозиції від «Мріяр»

Вирішенням проблеми з підбором оригінальних запчастин для Ауді або їх якісних аналогів став інтернет-маркетплейс «Мріяр» та його електронний каталог автозапчастин. На цій платформі об'єдналися всі великі та дрібні продавці та магазини автотоварів з усієї України. Всі деталі представлені в єдиному каталозі запасних частин для Audi, підбір в якому проводиться за допомогою зручного фільтра:

  • зайдіть на сайт mriyar.ua;
  • оберіть модель машини;
  • вкажіть рік її випуску;
  • вибирайте категорію (запчастини для ТО, двигун, підвіска, запчастини під різні системи, кузовний комплекс деталей Ауді, кондиціонери, датчики, ремкомплекти та інші товари для Audi);
  • у вибраній категорії підберіть потрібний оригінальний товар та залиште на нього заявку (умови оплати та ціна вказані для кожного товару).

Продавець у найкоротші терміни зв'яжеться з вами і ви зможете домовитись про нюанси покупки.

Зручно замовляти або купувати запасні частини або кузовні деталі на «Мріяр», вказавши місце проживання. Система запропонує вам продавців, які працюють у вашому населеному пункті або поблизу, і ви зможете заощадити час, гроші на пересилання вашого замовлення.

Переваги роботи з Mriyar є очевидними. Підібрати, замовити або купити будь-яку запчастину для автомобіля Ауді (усі моделі — 100, 80, 90, А1, А3 та ін.) можна в електронному online-каталозі з vin-коду (він-номер) в одному з онлайн-магазинів на майданчику «Мріяр» в інтернеті, при цьому тут представлені як оригінальні автозапчастини Audi, так і аналоги (карта товару з картинками, описом, зазначенням номера та ціни відкривається при виборі позиції), а вказавши місто, в якому ви проживаєте (Київ, Харків, Одеса, Дніпро, вся Україна) ви зможете співпрацювати з тими продавцями, які працюють у вашому регіоні.


Популярні запчастини до Audi