Кульова опора

Оберіть авто
Сортувати

Кульова опора автомобіля

Колеса автомобіля виконують 2 важливі функції - допомагають йому рухатися і повертати. Щоб забезпечити бездоганну маневрування і рух, вони повинні бути встановлені рівно, вільно управлятися з рульового колеса і, звичайно, надійно кріпитися до бази. Все це забезпечує підвіска, в якій є такий елемент, як кульова опора.

Кульова опора є шарніром маточини колеса, за допомогою якого вона закріплюється до важеля. Її основна функція - вільний рух коліс в горизонтальній площині і блокування на вертикальний хід.

Однак зрозуміло, що експлуатується ця деталь в посиленому режимі, тим більше, що вона тримає основну вагу авто, його пасажирів і вантаж. Плюсуя сюди ж негативний дорожнє покриття і отримуємо значний знос або поломку.

До речі, цей шарнір зустрічається і в інших частинах автомобіля - на важелях розвалу, на кріпленнях газових упорів і так далі.

Як розпізнати, що пора купити нову кульову опору?

Кількість опор в підвісці залежить від її типу. У найпопулярнішою, Макферсон, їх всього 2 знизу. Але чим більше важелів, тим більше кульових. У таких авто, як Ауді та Фольксваген, їх буває до 5 штук.

Несправність елемента зможе визначити навіть недосвідчена в автомобілях людина. В першу чергу під час здійснення поворотних маневрів з'являється скрип або при їзді по нерівній поверхні - стук. Зрозуміти, що є проблеми, можна також по нерівномірного зносу шин.

Кульові опори є расходниками, термін заміни визначається в залежності від умов експлуатації, якості запчастини, а також марки авто. В середньому показники різняться від 30 до 100 т.км пробігу. Провісником поломки і зносу є:

  • розірваний пильовик;
  • поїздки по негативному дорожньому покриттю;
  • нестача мастила;
  • стирання шарнірного пальця, люфт.

Щоб перевірити їх стан, можна провести самодіагностику. Для цього автомобіль піднімають на домкраті або підйомнику таким чином, щоб перевіряти колесо вільно крутилося. Далі потрібно взятися за колесо зверху і знизу і похитувати вгору-вниз, в той час як помічник буде злегка повертати кермо. Якщо є люфт, значить пора міняти опору. Хоча ці симптоми також можуть говорити про пошкодження сайлентблоков, проблеми з підшипниками і так далі. Тому дуже важливо, якщо сумніваєтеся, відвідати Автотехсервіс.

Де купити кульову опору за прийнятну вартість?

У нішевий маркетплейсе автозапчастин Мріяр ви можете купити кульову опору для свого автомобіля, ціна якої вас точно влаштує. На майданчику зібрані всі найпопулярніші продавці і магазини країни.

Тут реально підшукати кращу пропозицію недалеко від вашого місця проживання, дізнатися наявність необхідної запчастини, а крім того, проконсультуватися з фахівцями з технічних питань.

Тільки якість і гарантії справжності - замовляйте запчастини для свого залізного «друга» в маркетплейсе Мріяр!

Ціни на Кульова опора
Товар Ціна
Пильник опори шаровой верхн важіля pass BC-Guma BC0107 19,00 UAH
Пильник опори шаровой верхн важіля pass BC-Guma BC0829 28,00 UAH
Пильник опори шаровой верхн важіля pass BC-Guma BC0410 21,00 UAH
Пильник опори шаровой верхн важіля pass BC-Guma BC0108 19,71 UAH
Пильник опори шаровой верхн важіля pass BC-Guma BC0208 27,00 UAH
Кульова опора - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Кульова опора для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Кульова опора ?
💵 Які ціни в Mriyar на Кульова опора ?

Кульова опора на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Кульова опора