menu

Центральний замок

car
ГАРАЖ (0)
car-plus
Марка авто
Модель
Рік випуску
Сортувати
Bapmic BF0113020001 Привід центрального замка
Bapmic BF0113020001
Привід центрального замка
1 481,10
 
UAH
Сьогодні
Дельта Партс
(Київ)
Metzger 2317012 Привід центрального замка
Metzger 2317012
Привід центрального замка
529,99
 
UAH
Сьогодні
Дельта Партс
(Київ)
Topran 115 154 Привід центрального замка
Topran 115 154
Привід центрального замка
410,00
 
UAH
В наявності
Автонова-Д Дніпро
(Дніпро)
Metzger 2317002 Привід центрального замка
Metzger 2317002
Привід центрального замка
957,77
 
UAH
Сьогодні
Дельта Партс
(Київ)
Metzger 2317014 Привід центрального замка
Metzger 2317014
Привід центрального замка
352,22
 
UAH
Сьогодні
Дельта Партс
(Київ)

Що таке автомобільний центральний замок

Центральним замком називається ціла система блокування машини. Такий механізм був створений для одночасного закривання і відкривання дверей транспортного засобу, а також багажника, капота, люка на даху і паливного бака. Це дуже важливий елемент, який допомагає захиститися від зловмисників. Система працює при включеному, а також вимкненому запаленні автомобіля. Більшість транспортних засобів продаються вже з базовим центральним замком, але його також можна встановити на будь-яку модель авто. Також в такий механізм можна закодувати певні функції, наприклад, блокування дверей при підвищенні швидкості від 20 км / год.

При виборі ЦЗ необхідно враховувати багато факторів: країну і фірму виробника, вартість і вид установки, яка може тривати від одного до декількох годин. Така система спрощує повсякденне використання машиною і оберігає її від угону.

Центральний замок: методи управління

ЦЗ в машині складається з цілого модуля, в якому можна побачити різні запобіжники, проводи, і безліч інших запчастин. Управління здійснюється за допомогою двох методів:

  • механічного. Застосовується звичайний ключ. Коли він вставляється в дверний замок основний водійських дверей, спрацьовує мікроперемикач, а від нього передається сигнал на блок управління. Центральна система розпізнає такі імпульси і автоматично відкриває або закриває всі двері;
  • дистанційного. Включати сигналізацію і блокувати двері можна спеціальним брелоком з віддаленим радіусом дії до 10 метрів. На ньому розташовані кнопки закриття і відкриття дверей. Управляти системою дистанційно набагато простіше, адже такий ключ завжди під рукою. Важливою функцією є автоматичне розблокування при аваріях і ДТП, і людина зможе самостійно вибратися з постраждалого авто.

Трапляються ситуації, коли ЦЗ не завжди спрацьовує, це може бути пов'язано з поломкою мікропереключателей, окислення схем, пошкодженням проводів, поломкою брелка. При виникненні таких проблем, слід відразу звернутися на СТО до фахівців.

Де можна купити центральний замок для авто в Україні

Багато автолюбителів самостійно купують більшість запчастин для своїх машин. Але як, і де вибрати якісний товар за адекватною вартості? Рекомендуємо звернути увагу на відомий маркетплейс «Мріяр» (Україна). В арсеналі торгового майданчика мільйони автомобільних запчастин і сотні продавців зі всієї країни. Кожен продавець готовий безкоштовно проконсультувати клієнта, надати повну інформацію про товар і про деталі угоди. У віртуальних автомагазинах можна купити центральний замок для авто за доступною ціною з доставкою в Київ, Харків, Львів, Тернопіль та інші міста України всіма доступними перевізниками.

Платформа пропонує знайти будь-який вид продукції для машин через пошук. Тут можна відфільтрувати товари, вибравши необхідну модель, вартість, а також місто продажу. Ціна товарів у кожного магазину встановлена ​​своя. Вона може залежати від виробника запчастини та стану. На порталі продаються нові, відреставровані і б / у товари. Щоб купити комплект центрального замка в Києві, можна скористатися фільтром або функцією підбору.

Маркетплейс «Мріяр» допоможе кожному автолюбителю знайти необхідні деталі для ремонту його «залізного коня».

Ціни на Центральний замок
Товар Ціна
Привід центрального замка Bapmic BF0113020001 1 481,10 UAH
Подушка штанги заднього стабилізатора поперечної стійкості LADA 11180291604010 9,00 UAH
Привід центрального замка Hella 6NW 007 546-371 467,77 UAH
Брелок дистанційного керування центр замком Nissan 285E36FL2B 1 019,00 UAH
Брелок дистанційного керування центр замком Nissan 285E35AA5C 1 635,00 UAH
Центральний замок - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Центральний замок для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Центральний замок ?
💵 Які ціни в Mriyar на Центральний замок ?

Центральний замок на популярні марки автомобілів