Шумоізоляція

Оберіть авто
Сортувати
На жаль, ми не змогли знайти жодної запчастини за каталожним номером ИКН. Перевірте коректність каталожного номеру. Якщо Вам відомо, що автозапчастина дійсно існує – відправте інформацію нашим спеціалістам. Після перевірки вона буде додана до пошукової системи.

Купити шумоізоляцію капота у Києві та Україні за вигідними цінами

Шумоізоляція капота, насамперед, необхідна автомобілю для зняття вібрацій двигуна, зниження загального рівня шуму та підвищення комфорту перебування в салоні у процесі руху. При тому, за відгуками українських автомобілістів, ефект від її використання особливо помітний узимку. За рахунок застосування ізоляційного матеріалу машина швидше прогрівається і повільніше остигає за рахунок мінімальних втрат тепла через капот.

Переваги покупки та встановлення шумоізоляції капота:

  • Шум та вібрація від двигуна практично не чути в салони;
  • Збільшений рівень теплоізоляції автомобіля;
  • Машина повільніше остигає, а на її прогрівання в холодну пору року потрібно менше часу;
  • Взимку на капоті не утворюється конденсат, за рахунок на кузові не утворюється «крижана кірка».

Підібрати та купити шумоізоляцію капота для вашого автомобіля ви можете вже сьогодні в електронному каталозі нашого маркетплейсу.

Які шумоізоляційні матеріали бувають?

Для успішного вирішення задач, що стоять перед шумоізоляцією капота, в даний час використовуються такі типи матеріалів:

  1. Віброізоляційні – як правило, вони виробляються на основі гуми каучукової. До цього типу матеріалів відноситься: ізопласт, бімаст, вібропласт, покликані гасити навіть незначні вібрації, що створюються двигуном, підвіскою та трансмісією.
  2. Шумоізоляційні - матеріали цієї категорії діляться безпосередньо на звукоізоляційні та звукопоглинаючі. Перші відбивають звукові хвилі, не дозволяючи їм поринути у салон. Другі – поглинають та нівелюють звукові хвилі.
  3. Універсальні – ці матеріали цілком успішно поєднують у собі сильні сторони перших та других. Мабуть, єдиним недоліком універсальної ізоляції є її велика вага, яка призводить до серйозного підвищення загальної маси автомобіля, що в свою чергу позначається на збільшенні витрати палива на 2 ndash; 2,5% і динамічні характеристики машини. І якщо для транспортних засобів з відносно потужними двигунами все це не є особливими складнощами, для компактних міських малолітражок може стати дуже помітним фактором, що негативно позначається на якості експлуатації.

Популярні виробники

Маркетплейс Мріяр пропонує підібрати шумоізоляцію капота за вигідними цінами від провідних світових виробників. Тим покупцям, які вважають за краще використовувати тільки оригінальні запчастини, ми рекомендуємо звернути увагу на товари таких автомобільних брендів, як: Kia/Hyundai, Mazda, Toyota, Mitsubishi та інші. Також у нашому каталозі представлені неоригінальна шумоізоляція, чиї характеристики та властивості практично ні в чому не поступаються фірмовим деталям. Зокрема, серед покупців користується популярністю продукція литовської торгової марки SIGNEDA, що відрізняється доступним цінником, практичністю та довговічністю.

Як купити шумоізоляцію для капота в Києві

У нашому інтернет-каталозі представлені пропозиції більшості інтернет-магазинів Києва та України. Ви можете швидко порівняти ціни на шумоізоляцію капота і вибрати для себе оптимальний варіант за вартістю та доставкою.

Доставка запчастин здійснюється кур'єром або автотранспортною компанією по всій Україні: Київ, Львів, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя та інші міста, у комфортне для вас відділення або адресу. Безкоштовно забрати товар можна самовивозом у продавця.

Ціни на Шумоізоляція
На жаль, ми не змогли знайти жодної запчастини за каталожним номером ИКН. Перевірте коректність каталожного номеру. Якщо Вам відомо, що автозапчастина дійсно існує – відправте інформацію нашим спеціалістам. Після перевірки вона буде додана до пошукової системи.
Шумоізоляція - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Шумоізоляція для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Шумоізоляція ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Шумоізоляція у 2023 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Шумоізоляція ?

Шумоізоляція на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Шумоізоляція