Розширювач колісної арки

Оберіть авто
Сортувати

Навіщо потрібні розширювачі крил для машини?

Власники легковиків, які встановили широкопрофільні шини, вже мали можливість переконатися, що разом з бажаними поліпшеннями придбали таку неприємність, як постійний бруд на дверях і арках коліс. Першими зіткнулися з цим явищем водії позашляховиків. Захист машині в таких випадках повинні забезпечувати колісні арки, які приймають на себе все сміття, бруд і камінчики, що летять з-під коліс, але вони не справляються, якщо шини занадто широкі. Розробники знайшли рішення проблеми, створивши розширювачі для колісних арок на різні марки автомобілів.

Який варіант вибрати?

Власники машин, які планують встановити на авто ширші колеса для кращої прохідності, повинні враховувати, що незабаром їм знадобляться і розширювачі, щоб захистити автомобіль. Бруд і дрібне сміття, які летять з-під коліс, відбивають шматочки фарби з покриття і провокують появу іржі, а колісної арки вже не вистачає, щоб блокувати такі попадання. Перед покупкою необхідного «щита» варто зважити, які розширювачі крил краще придбати, враховуючи їх особливості.

Виділяють кілька видів:

  • універсальні - зроблені з гуми, добре тримають удари і не дають утворюватися тріщин, легко монтуються, підходять для багатьох моделей авто;
  • пластикові - більш крихкі, ніж гумові, підійдуть тільки для машин з широкими дисками, краще придбати хромований варіант або більш гнучкі і стійкі з ABS-пластика;
  • зі скловолокна - міцні і надійні, добре захищають машину.

Вибираючи розширювач крила (його ще називають Фендером), потрібно враховувати тип машини і виступ колеса за межі арки. Для легкових машин купують фендер з виносом в 1-2,5 сантиметра, а ось позашляховиків знадобиться захист в 3,5-5 сантиметрів. Щоб широкі деталі не провисали, їх додатково закріплюють, в деяких моделях автомобілів це можна зробити, вставивши дріт в спеціальний паз. Для позашляховиків з сильним виносом коліс знадобляться розширювачі в 6-10 сантиметрів, але такі потрібно обов'язково ще і армувати.

Чи не можете підібрати запчастина? Зайдіть в Мріяр!

Мріяр - це дуже популярний серед автовласників маркетплейс автозапчастин, де налічується понад 40 мільйонів товарів і сотні мільйонів пропозицій, у продажу є і оригінальні деталі, і якісні аналоги. У маркетплейсе Мріяр (Київ) можна купити за демократичною ціною розширювачі крила (в тому числі, і універсальні) колісної арки для авто, свій товар представляє величезну кількість автомагазинів та автосервісів, які працюють по всій Україні.

У представленому на сайті каталозі є розширювачі колісної арки від таких відомих торгових марок, як AND, Asam, AND, BMW, BSG, Ford і багатьох інших брендів. Цей майданчик зручна тим, що клієнту надається можливість вибрати торгову точку в рідному місті, охоплення - вся Україна. Необхідно лише ввести в пошукову систему назву деталі і своє місцезнаходження, можна вказати ще марку машини і ціновий діапазон. Система відразу ж видасть кілька варіантів, клієнтові залишиться тільки вибрати для себе оптимальний за вартістю запчастини і гарантіям. Більшість продавців надають можливість повернення покупки протягом 2 тижнів, іноді термін збільшений до місяця, гарантії теж варіюються - від 2 тижнів до 1 року.

Ціни на Розширювач колісної арки
Товар Ціна
Накладка арки колеса VAG 4M0853582 75,00 UAH
Накладка арки колеса DPA 88540685502 590,01 UAH
Накладка арки колеса DPA 88540685802 784,18 UAH
Накладка арки колеса Ssangyong 7952034000 353,90 UAH
Автозапчастина Mazda DGH951W71A 705,46 UAH
Розширювач колісної арки - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Розширювач колісної арки для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Розширювач колісної арки ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Розширювач колісної арки у 2024 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Розширювач колісної арки ?

Розширювач колісної арки на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Розширювач колісної арки