Патрубок гідропідсилювача

Оберіть авто
Сортувати

Патрубок високого тиску ГПК

Система рульового управління являє собою комплекс необхідних деталей. У список компетенції гідравлічний підсилювач керма. ГПК при повороті сприяє утворенню додаткового зусилля. Даний принцип роботи за рахунок гідравлічного тиску розрахований на великогабаритні транспортні засоби. Однак легкові автомобілі також ними оснащені, що додає зручність і комфорт при пересуванні, виконанні маневреності. У процесі руху всі удари пом'якшуються, машина зберігає керованість при наїзді на нерівності.

Бачок для рідини, масляний насос, гідроциліндр, з'єднувальні шланги є основними складовими пристрою. Поломка будь-якого з них може привести до виходу з ладу рульової системи, що відповідає за комфортне і безпечне пересування. Важливою вважається будь-яка деталь, включаючи трубки рульової рейки, гідропідсилювачі, всі сполучні варіанти.

Патрубок гідропідсилювача керма

Автозапчастина є сполучною ланкою між насосом, гідропідсилювачем і гідроциліндром. Тиск забезпечується за рахунок герметичності кожного компонента. Водій неодмінно оцінить переваги даного вузла, адже здійснювати маневреність стане набагато легше, не буде необхідності обертати кермо по шість разів при повороті, проїзди в важких ділянках стануть комфортніше.

Трубка гідропідсилювача керма, як і інші деталі, рано чи пізно виходять з ладу. Частою причиною поломок даних елементів є:

  • брак при виробництві, пов'язаний з недостатнім обтиском;
  • порізи через провисання трубок, що можливо при неправильному підборі довжини;
  • невідповідність з технічними характеристиками авто;
  • потрапляння повітря через виниклих ушкоджень.

Сигналом звернення до фахівців СТО можуть служити появи високих показників тиску, сильний вигин, корозія на стиках деталей, тріщини і розриви шланги, закупорювання, протікання, знос елементів. Кожна деталь має певний термін придатності, який може змінюватися, в залежності від експлуатації транспортного засобу, манери їзди, якості дорожнього покриття.

Поломка потребує ремонту або заміни автозапчастини. Трубку високого тиску ГУР можна відремонтувати самостійно, провівши обтиск сполучних елементів або звернувшись в автосервіс. У разі появи тріщин і протікання необхідна заміна автозапчастини. Купити деталі на гідропідсилювач - шланг, гідроциліндр, інші запчастини, ціна яких цілком задовольнить, можна в маркетплейсе «Мріяр».

Купити шланги гідропідсилювача керма з будь-якого міста України

Сьогодні немає необхідності витрачати час на пошуки кращого автомагазину в місті. Купити шланг високого тиску ГУР за прийнятною ціною можна в маркетплейсе «Мріяр». Дана онлайн-майданчик зібрала безліч продавців автозапчастин з усіх міст України. При пошуку необхідного товару клієнти можуть користуватися зручним фільтром, на підставі якого система підбере список необхідних запитів. Ви можете вибрати найменування, вказати бажану ціну, спосіб доставки. За допомогою карти на сайті легко підібрати продавця по геолокації, щоб мати можливість під'їхати і подивитися товар.

Подавати заявку можливо, не знаходячи комплектуючі. Заповніть форму, і продавці зв'яжуться з вами, запропонувавши свою продукцію. Ваше завдання - вибрати підходящий варіант на вигідних умовах укладання угоди. Ресурс mriyar.ua створений не тільки для покупців, а й продавців, які бажають розвивати бізнес, розширювати клієнтську базу.

Ціни на Патрубок гідропідсилювача
Товар Ціна
Шланги гідравл рульов управ Febi 27341 719,00 UAH
Шланги гідравл рульов управ Jp Group 1144350500 964,00 UAH
Шланги гідравл рульов управ Febi 32604 888,00 UAH
Трубка гідропідсилювача керма Mercedes-Benz A6421401308 2 835,46 UAH
Трубка гідропідсилювача керма Citroen/Peugeot 401238 198,14 UAH
Патрубок гідропідсилювача - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Патрубок гідропідсилювача для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Патрубок гідропідсилювача ?
💵 Які ціни в Mriyar на Патрубок гідропідсилювача ?

Патрубок гідропідсилювача на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Патрубок гідропідсилювача