Паливний насос

Оберіть авто
Сортувати

Призначення паливного насоса

Паливний насос - складна і одночасно важлива деталь, без якої нормальне функціонування автомобіля неможливо. Він призначений для прогону пального по паливній системі машини. Особливість цього пристрою в тому, що той чи інший агрегат можна встановити тільки на певний авто, з певним типом силового агрегату.

Кілька слів про причини поломок паливних насосів. Основних варіантів несправностей два: неправильна експлуатація і природний знос деталей. Розглянемо найпоширеніші причини поломок.

По-перше, - перегрів. Якщо в паливному баку немає пального і (або) фільтр забруднений - це призводить до того, що агрегат функціонує вхолосту, що не охолоджуючись при цьому.

По-друге, потрапляння твердих частинок різних розмірів. Щоб не допустити цієї проблеми, користуються фільтрами грубого очищення.

По-третє, - проблеми з електричною мережею. При порушенні цілісності електричного кола або короткому замиканні спрацьовує запобіжник, і апарат відключається. Поломка насосного пристрою - привід для його заміни і придбання нового.

Різновиди паливних насосів для автомобіля

Розрізняють 2 типу оснащення:

  • механічне;
  • електричне.

Механічні агрегати мають порівняно просту будову. Вони працюють від мотора. Електричні моделі підключають до акумулятора і генератора автомобіля, що істотно спрощує їх монтаж.

Ще один класифікаційний ознака, за якою розрізняють насоси, - це показник тиску. Апарати, що створюють високий тиск, застосовують в авто з прямим впорскуванням бензину, а також в дизельних машинах.

Електричні моделі насосів легковагі, зручні в застосуванні і відносно дешеві. Важливе їх перевага - безпека. Пристрій автоматично відключається при ДТП, надмірно низькому рівні масла. Апарати цього типу монтують безпосередньо в бензобаку. Віддалений від паливної магістралі монтаж застосовують рідко.

Область використання паливних насосів механічного типу - авто з карбюраторними двигунами. В машинах на ДТ пристрій виконує попереднє підкачування палива. Найбільшого поширення набули паливні агрегати диафрагменного типу.

Коли потрібно замінити насос на автомобілі?

Перша ознака, що вказує на несправність пристрою, - зміна звуку працюючого двигуна. Двигун працює «нерівно»: то голосно, то стихаючи. Змушують насторожитися і проблеми з запуском двигуна. Іноді він взагалі не запускається, навіть при працюючому стартері. У цьому випадку бажано перевірити не тільки насос, а й інші вузли, відповідальні за запуск силового агрегату: стартер і АКБ. Ще один симптом, який вказує на неполадки, - значне падіння потужність мотора (наприклад, піднятися «в гору» буде проблематично).

Кращий спосіб вибору - по vin-коду авто. Якщо машина стара, враховують марку, тип силового агрегату і рік випуску авто. Чи враховувати вартість паливного насоса? Виходячи з того, що перекачіватель палива - одна з найважливіших деталей авто, перетворювати його в статтю економії не рекомендується. Замовити і купити автомобільні паливні насоси (ціна - найвигідніша) ви зможете на нашому торговому майданчику; каталог продуманий так, що пошук необхідного товару займе мінімум часу.

Де купити автозапчастини в Україні

Якщо виникла необхідність заміни паливного насоса, вирішити питання допоможе маркетплейс «Мріяр». На віртуальній торговому майданчику представлені продавці автозапчастин та автомобільних витратних матеріалів з усіх куточків України. У числі працюючих на платформі інтернет-магазинів як офіційні представники заводів-виготовлювачів, так і звичайні продавці, але всі вони проходять обов'язкову перевірку, перш ніж почати торгівлю на маркеплейсе.

Зручна система фільтрації пошуку дозволяє швидко знайти потрібний товар за ВІН-коду, по найменуванню, марці авто. А якщо вказати свій населений пункт, то є можливість знайти необхідні деталі в своєму місті і не переплачувати за доставку.

 

Цінову політику кожен представлений на маркетплейсе інтернет магазин визначає сам, але завжди є можливість зробити покупку зі знижкою або акції. Умови здійснення замовлення та доставки обговорюються також з представниками конкретного обраного магазину.

Ціни на Паливний насос
Товар Ціна
Насос паливний Vika 11270070001 756,88 UAH
Насос паливний STC T404036 172,33 UAH
Насос паливний Meyle 100 127 0003 672,88 UAH
Насос паливний Meyle 100 919 0084 1 281,38 UAH
Насос паливний Topran 100 219 690,00 UAH
Паливний насос - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Паливний насос для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Паливний насос ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Паливний насос у 2023 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Паливний насос ?

Паливний насос на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Паливний насос