Паливний насос

Оберіть авто
Сортувати

Призначення паливного насоса

Паливний насос - складна і одночасно важлива деталь, без якої нормальне функціонування автомобіля неможливо. Він призначений для прогону пального по паливній системі машини. Особливість цього пристрою в тому, що той чи інший агрегат можна встановити тільки на певний авто, з певним типом силового агрегату.

Кілька слів про причини поломок паливних насосів. Основних варіантів несправностей два: неправильна експлуатація і природний знос деталей. Розглянемо найпоширеніші причини поломок.

По-перше, - перегрів. Якщо в паливному баку немає пального і (або) фільтр забруднений - це призводить до того, що агрегат функціонує вхолосту, що не охолоджуючись при цьому.

По-друге, потрапляння твердих частинок різних розмірів. Щоб не допустити цієї проблеми, користуються фільтрами грубого очищення.

По-третє, - проблеми з електричною мережею. При порушенні цілісності електричного кола або короткому замиканні спрацьовує запобіжник, і апарат відключається. Поломка насосного пристрою - привід для його заміни і придбання нового.

Різновиди паливних насосів для автомобіля

Розрізняють 2 типу оснащення:

  • механічне;
  • електричне.

Механічні агрегати мають порівняно просту будову. Вони працюють від мотора. Електричні моделі підключають до акумулятора і генератора автомобіля, що істотно спрощує їх монтаж.

Ще один класифікаційний ознака, за якою розрізняють насоси, - це показник тиску. Апарати, що створюють високий тиск, застосовують в авто з прямим впорскуванням бензину, а також в дизельних машинах.

Електричні моделі насосів легковагі, зручні в застосуванні і відносно дешеві. Важливе їх перевага - безпека. Пристрій автоматично відключається при ДТП, надмірно низькому рівні масла. Апарати цього типу монтують безпосередньо в бензобаку. Віддалений від паливної магістралі монтаж застосовують рідко.

Область використання паливних насосів механічного типу - авто з карбюраторними двигунами. В машинах на ДТ пристрій виконує попереднє підкачування палива. Найбільшого поширення набули паливні агрегати диафрагменного типу.

Коли потрібно замінити насос на автомобілі?

Перша ознака, що вказує на несправність пристрою, - зміна звуку працюючого двигуна. Двигун працює «нерівно»: то голосно, то стихаючи. Змушують насторожитися і проблеми з запуском двигуна. Іноді він взагалі не запускається, навіть при працюючому стартері. У цьому випадку бажано перевірити не тільки насос, а й інші вузли, відповідальні за запуск силового агрегату: стартер і АКБ. Ще один симптом, який вказує на неполадки, - значне падіння потужність мотора (наприклад, піднятися «в гору» буде проблематично).

Кращий спосіб вибору - по vin-коду авто. Якщо машина стара, враховують марку, тип силового агрегату і рік випуску авто. Чи враховувати вартість паливного насоса? Виходячи з того, що перекачіватель палива - одна з найважливіших деталей авто, перетворювати його в статтю економії не рекомендується. Замовити і купити автомобільні паливні насоси (ціна - найвигідніша) ви зможете на нашому торговому майданчику; каталог продуманий так, що пошук необхідного товару займе мінімум часу.

Де купити автозапчастини в Україні

Якщо виникла необхідність заміни паливного насоса, вирішити питання допоможе маркетплейс «Мріяр». На віртуальній торговому майданчику представлені продавці автозапчастин та автомобільних витратних матеріалів з усіх куточків України. У числі працюючих на платформі інтернет-магазинів як офіційні представники заводів-виготовлювачів, так і звичайні продавці, але всі вони проходять обов'язкову перевірку, перш ніж почати торгівлю на маркеплейсе.

Зручна система фільтрації пошуку дозволяє швидко знайти потрібний товар за ВІН-коду, по найменуванню, марці авто. А якщо вказати свій населений пункт, то є можливість знайти необхідні деталі в своєму місті і не переплачувати за доставку.

 

Цінову політику кожен представлений на маркетплейсе інтернет магазин визначає сам, але завжди є можливість зробити покупку зі знижкою або акції. Умови здійснення замовлення та доставки обговорюються також з представниками конкретного обраного магазину.

Ціни на Паливний насос
Товар Ціна
Насос паливний Bosch 0 580 453 453 1 324,04 UAH
Насос паливний Asam 01147 679,40 UAH
Насос паливний Bosch 0 580 453 470 1 570,09 UAH
Насос паливний Jp Group 1115200200 536,00 UAH
Насос паливний Jp Group 1115200301 441,00 UAH
Паливний насос - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Паливний насос для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Паливний насос ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Паливний насос у 2024 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Паливний насос ?

Паливний насос на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Паливний насос