Датчик кута повороту керма

Оберіть авто
Сортувати
На жаль, ми не змогли знайти жодної запчастини за каталожним номером ИКН. Перевірте коректність каталожного номеру. Якщо Вам відомо, що автозапчастина дійсно існує – відправте інформацію нашим спеціалістам. Після перевірки вона буде додана до пошукової системи.

Купити датчик кута повороту керма в Україні

Датчик кута повороту керма – це важливий елемент ЕУР, за допомогою якого здійснюється визначення поточного положення рульового колеса в діапазоні 720 градусів в кожну сторону. Як правило, цей прилад встановлюється під кермом, на колонці, рідше його можна знайти над травмобезпечним валом колонки або на валу розподільника рульової рейки.

Що вимірює датчик?

За допомогою датчика кута повороту рульового колеса вимірюються:

 • Власне кут повороту керма;
 • Кутова швидкість;
 • Напрямок повороту керма.

Прилад безпосередньо підключений до блоку управління електропідсилювача, який на основі отриманої інформації виконує коригування електричного підсилювача. В окремих випадках датчик бере участь у роботі таких важливих систем сучасного ТЗ, як:

 1. Адаптивний круїз – контроль.
 2. Адаптивна підвіска.
 3. активне кермо.
 4. Система курсової стійкості.
 5. Допомога руху по смузі.

Види датчиків

На автомобільному ринку України представлені наступні різновиди датчиків кута повороту рульового колеса:

 1. Потенціометричні – найпростіший вид приладів. Належить до категорії контактних механізмів. У його конструкцію входить два потенціометри, які встановлюються по обидва боки кермової колонки.
 2. Оптичні – сенсорний елемент, що складається із спеціального кодуючого диска, світлодіодів, фоторезисторів, які зчитують інформацію, електронний блок для визначення повного обороту кермового колеса.
 3. Магніторезистивні – На сьогоднішній день цей вид датчиків вважається найбільш досконалим і часто використовується. Електронно-магнітний сенсор з високою точністю визначає кут, напрямок та частоту повороту керма, оперативно передаючи отримані дані блоку управління ГУР.

Ознаки несправності

Про те, що датчик повороту кута рульового колеса вийшов з ладу і працює некоректно, можуть свідчити такі ознаки:

 • На приладовій панелі загорівся значок, що сигналізує про несправність кермового керування.
 • Якщо через несправний датчик система ГУРа перестала працювати, для повороту рульового колеса доведеться прикладати серйозні зусилля.
 • Може збільшитися відгук колеса на поворот керма, при цьому автомобіль погано триматиме задану траєкторію руху.

У будь-якому випадку, при несправності та поломці датчика кута повороту його слід замінити у найкоротший термін. Купити новий прилад від провідних світових виробників: Vika, VAG, Ssangyong, Hyundai/Kia, Mitsubishi, Febi, Meat&Doria (Hoffer), Autlog, ERA (Messmer) ви можете прямо зараз в електронному каталозі нашого маркетплейсу. Ви можете швидко порівняти ціни на Датчик кута повороту керма та вибрати для себе оптимальний варіант за вартістю та доставкою.

При підборі запасних частин звертайте увагу на каталожний номер та характеристики запчастини. Вибираючи датчик кута повороту керма, необхідно враховувати рік випуску машини, модифікацію двигуна та інші технічні характеристики.

Доставка запчастин здійснюється кур'єром або транспортною компанією по всій Україні.

Ціни на Датчик кута повороту керма
На жаль, ми не змогли знайти жодної запчастини за каталожним номером ИКН. Перевірте коректність каталожного номеру. Якщо Вам відомо, що автозапчастина дійсно існує – відправте інформацію нашим спеціалістам. Після перевірки вона буде додана до пошукової системи.
Датчик кута повороту керма - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Датчик кута повороту керма для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Датчик кута повороту керма ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Датчик кута повороту керма у 2023 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Датчик кута повороту керма ?

Датчик кута повороту керма на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Датчик кута повороту керма