Бокове скло

Оберіть авто
Дані відсутні
Сортувати
На жаль, ми не змогли знайти жодної запчастини за каталожним номером ИКН. Перевірте коректність каталожного номеру. Якщо Вам відомо, що автозапчастина дійсно існує – відправте інформацію нашим спеціалістам. Після перевірки вона буде додана до пошукової системи.

Бокове скло

Уявіть собі автомобіль без стекол. Пересуватися на такому, та ще й на великій швидкості, було б точно неможливо. Салон весь час б забивався дрібним сміттям, що летять в обличчя, комахами, плюс - постійні протяги. Тому скла - це неодмінний атрибут автомобіля вже більше ста років.

Взагалі, коли кажуть про автоскла, то мають на увазі перш за все лобове. Воно найбільше і найважливіше за своєю роллю, та й розбивається частіше. Але бічні автоскла також доводиться часом міняти, тому що саме їх найчастіше використовують грабіжники, щоб пробратися в салон автомобіля. Розбите бічне скло катастрофічно позначається на зовнішньому вигляді авто, особливо, якщо воно приховано плівкою. Тому без заміни в цьому випадку не обійтися. В онлайн-маркетплейсе Мріяр можна підібрати і купити бічне скло для автомобіля за прийнятною ціною.

Вибираємо автоскло за всіма правилами

Всі бічні автоскла можна класифікувати по їх розташуванню на скла, встановлені на двері авто, і що знаходяться в інших місцях транспортного засобу. Наприклад, в мінівені є кілька рядів бічних стекол, що представляють обидві різновиди. Ще один критерій стосується можливості скла рухатися. Зрозуміло, що автоскло двері завжди буде рухомим, а ось так звані кватирки можуть як рухатися, частіше за все нахиляючись або провертаючись навколо своєї осі, або весь час залишатися нерухомими.

Якщо говорити про метод виготовлення, то бічне автоскло одношарове і обов'язково загартоване. Чому обов'язково? Тому що це важливо для безпеки людей, що знаходяться в салоні. У разі аварії загартоване розбивається нема на гострі осколки, а невеликі нешкідливі кульки. Загартоване скло створюється шляхом нагрівання, а потім швидкого охолодження скла до кімнатної температури шляхом пропускання його через систему повітродувок.

У разі будь-яких проблем з бічними автосклом не варто намагатися встановити нове самостійно. Це трудомісткий процес, який вимагає професійних навичок. А ось купити його дешевше і безпечніше нема на СТО або авторинку, а на онлайн-ресурсі Мріяр. Ціна на нове автоскло визначається брендом виробника і маркою автомобіля.

Автоскло будь-якого типу для легкових машин

Мріяр - це не традиційний інтернет-магазин, яких в Мережі багато тисяч, а спеціалізований маркетплейс. Тут створені всі умови як для інтернет-ресурсів, так і для продавців автомобільних запасних частин, які поки не готові вести онлайн-торгівлю у власному магазині. Продаж бокового скла входить в прейскурант послуг чималого числа підприємців, що займаються автозапчастинами, і багато хто з них мають у нас статус офіційного продавця. Зручний електронний каталог дозволяє шукати необхідну деталь за каталожним номеру, найменуванню, через VIN-код. А карта дозволить знайти продавця неподалік від покупця, знімаючи питання доставки.

Ціни на Бокове скло
На жаль, ми не змогли знайти жодної запчастини за каталожним номером ИКН. Перевірте коректність каталожного номеру. Якщо Вам відомо, що автозапчастина дійсно існує – відправте інформацію нашим спеціалістам. Після перевірки вона буде додана до пошукової системи.
Бокове скло - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Бокове скло для свого авто?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Бокове скло у 2024 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Бокове скло ?