Акумулятор

Оберіть авто
Сортувати

Що потрібно знати про акумулятор для легкового автомобіля

Автомобільний акумулятор - це акумуляторна батарея, яка є головним джерелом харчування і одним з найважливіших елементів пристрою машини. Конструкція АКБ являє собою ємність з заповненим електролітом, а всередині розташовані спеціальні пластини з електродами, які мають різну полярність. Виготовляються акумуляторні батареї з різних матеріалів, в залежності від типу. У наш час на ринку України представлений величезний вибір різних автомобільних акумуляторних батарей, купити які можна за вигідною ціною в Києві, Харкові, Одесі та інших містах.

Для чого потрібні машинні акумуляторні батареї для авто

АКБ виконує три функції: подає електричний струм для запуску двигуна, живить додаткові електроприлади, допомагає генератору впоратися з великими навантаженнями. Найпопулярнішими є джерела з номінальною напругою 12 Вт. Зустрічаються вони на легкових машинах, невеликих вантажівках і мікроавтобусах.

Існують джерела живлення на 24 Вт, вони використовуються на військовій техніці, а також важких вантажівках. В мототехніки працюють батареї з напругою 6 Вт. Купити акумулятор (АКБ) для авто недорого в Києві, Харкові чи інших містах, можна без особливих зусиль і за хорошими цінами на віртуальному майданчику "Мріяр", яка користується попитом серед покупців.

Щоб запустити мотор транспортного засобу, потрібна прокрутка. Цю функцію виконує стартер, а харчування надає автомобільна АКБ. У цей момент стартер трохи підживлюється енергією, розряджаючи акумулятор. Після запуску за вироблення електричного струму відповідає генератор.

Які бувають автомобільні акумулятори

Класифікують АКБ найчастіше за складом електродів, а також за видами рідини (електролітів). Розрізняють вісім типів батарей:

 • сурм'янисті. Традиційний вид, що містить в складі пластин більше 5% сурми. У ці АКБ додають дистильовану воду, щоб компенсувати випарувалася воду через газів, що виділяються в процесі електролізу. Такі акумулятори для авто вже не дуже популярні, зараз в Україні можна купити нові, недорогі, з меншим вмістом сурми, і з різною вартістю;
 • малосурм'янистих. Підвид вмістом сурми батарей, з низьким вмістом сурми (до 4%). Вони не вимагають постійного контролю і догляду, більше підходять для авто російського автопрому. Вартість такого автомобільного акумулятора, на відміну від інших типів, дуже низька;
 • кальцієві. Даний вид АКБ в своєму складі має кальцій і невеликий вміст срібла. Таким чином, виробники змогли знизити рівень википання води і досягти 70% рівня саморозряду. Така батарея вимагає догляду, але при цьому дає високий рівень харчування автомобілю;
 • гібридні. У розробці пластин були закладені різні методики виробництва: позитивна полярність створена малосурм'янистих, а негативна - кальцієвої. Така технологія дозволила об'єднати кращі якості обох типів;
 • гелеві і AMG. Усередині ємності в обох підвидах знаходиться електроліт (розчин сірчаної кислоти) не в рідкому стані, а у вигляді гелю. Дана технологія дозволила звести до мінімуму витік небезпечної речовини, коли виріб пошкоджено АКБ. Відмінність між цими двома джерелами живлення полягає в тому, що в AMG між пластинами розташований спеціальний матеріал, який утримує сірчану кислоту. Завдяки цим перевагам, ціна таких акумуляторних батарей вище і застосовуються вони там, де звичайні використовувати невигідно: в мототехніки, автомобілях, морському транспорті;
 • лужні. Автомобільні джерела живлення бувають двох видів: нікель-кадмієві та нікель-залізні. В обох видах позитивні пластини покриті метагидроксид нікелю, а негативні в першому випадку - сумішшю заліза і кадмію, а в другому - чистим залізом;
 • літій-іонні. Даний тип батарей вважається найперспективнішим в якості додаткового джерела живлення. У них низька саморазрядка, висока питома ємність і видається напруга близько 4 Вт.

Компанії-виробники до останнього намагаються розробити і вдосконалити всі типи акумуляторів для машин, щоб створити ідеальний варіант, купити який можна буде по всій Україні і за доступною ціною.

Особливості ємності АКБ для автомобілів

Головна технічна характеристика акумуляторів - це її номінальна місткість. Такий параметр характеризує кількість енергії, яке віддає батарея за певний період. Чим більше цей показник, тим довше пропрацюють на одному заряді прилади в автомобілі.

Також є поняття резервної ємності, яка вираховується в хвилинах. Вона розраховує здатність видавати електричний струм потужністю 25 А під час роботи батареї при комфортній температурі.

Для легкового транспорту, з об'ємом двигуна до двох літрів, краще купити недорогий машинний акумулятор ємністю до 60 Ач, ціна якого буде залежати від типу батареї. Чим більше в авто різного устаткування, тим потужнішим має бути джерело живлення.

Що означає обслужіваемость АКБ

Обслуговуються називають батареї, у яких є доступ до начинки через спеціальні отвори. Під час роботи частина води розкладається в результаті хімічної реакції, утворюючи кисень і водень. Тому акумулятор буде вимагати, в певний період, доливання дистильованої води. Ціни на такі автомобільні акумулятори в Києві (Україна) набагато нижче інших.

Малообслуговуваних АКБ отримали велику ємність, покращене поведінку при морозах, а також знижений ризик короткого замикання.

Сучасні батареї - не обслуговуються. Вони не вимагають контролю, у них збільшена місткість і потужність, забезпечена стабільна робота в зимові місяці. Вартість такого акумулятора для вантажної машини, легкового автомобіля, мікроавтобуса, набагато вище попередніх.

Як правильно вибрати машинний акумулятор

Коли власник автомобіля підбирає АКБ, він може отримати консультацію в будь-якому салоні або інтернет-магазині, а також це можна зробити самостійно, слідуючи певним алгоритмом. Є параметри, за якими автолюбителі вибирають джерело живлення:

 • ємність. Необхідно спиратися на дані виробників, зазначені на упаковці. Головне, не перевищувати рекомендовані показники;
 • полярність. Дивлячись на стару АКБ, можна визначити, де у неї знаходяться клеми позитивні і негативні, адже вони можуть відрізнятися розташуванням і формою;
 • габарити. Обов'язково потрібно знати розміри відведеного місця під батарею, щоб правильно її закріпити;
 • бренд. Не варто загострювати увагу на акційні пропозиції: нові фірми часто пропонують низькі ціни, але краще купити акумуляторну батарею для авто у перевірених виробників;
 • тип акумулятора;
 • вид кріплення;
 • необхідність обслуговування. За таким критерієм АКБ ділиться на два види: які обслуговуються і не обслуговуються.

Після придбання батареї потрібно правильно її експлуатувати, проводити зовнішній огляд, підключати клеми в потрібній послідовності, добре закріпити акумулятор, періодично проводити зарядку, тоді новий акумулятор прослужить набагато довше, а машина буде працювати без проблем.

Де купити автомобільний акумулятор в Україні за низькими цінами

Жоден автомобіль не зможе працювати без джерела живлення. АКБ - це серце будь-якого транспортного засобу, без якого неможливий запуск двигуна. При виборі такого товару, необхідно вивчити ряд вимог і параметрів.

У нашій країні тисячі різних інтернет-магазинів і спеціальних салонів, де можна купити акумулятор для авто за низькою ціною і з доставкою додому, але як отримати гарантію якості, не нашкодити автомобілю і переконатися в чесності продавця? Слід співпрацювати тільки з перевіреними майданчиками, такими як маркетплейс «Мріяр». По суті - це величезний віртуальний ринок, з тисячами продавців, які мають певні зобов'язання і дотримуються законодавчих норм і правил.

Метою організації торговельного майданчика було об'єднати більшість покупців і реалізаторів для загального зручності. Будь-який бажаючий може скористатися фільтром, ввести в пошук потрібний товар, населений пункт і підібрати запчастини поруч з будинком, щоб не витрачатися на оплату транспортування. Результати пошуку формуються на основі рейтингу віртуальних ресурсів. Кожен магазин має статус офіційного представника різних компаній і виробників, що дає гарантію на придбання якісного і оригінального товару. Тут можна купити акумулятор (акумуляторну батарею) для легкового автомобіля в місті Київ, Харків, Миколаїв та інших регіонах України за адекватними цінами.

Портал пропонує два варіанти торгівлі: оптову і роздрібну. У кожному магазині є досвідчені консультанти, які дадуть відповідь на часто задають питання: де купити недорого акумулятор в машину, скільки коштує такий автомобільний джерело живлення, як правильно замовляти, чи можлива доставка в Київ. Співробітники допоможуть підібрати необхідні запчастини і витратні матеріали. Споживач вибере найвигіднішу пропозицію і оформить замовлення.

Маркетплейс «Мріяр» пропонує товари від різних продавців зі всієї України. У кожного свої умови продажу, обміну, гарантійного обслуговування, але всі працюють згідно законодавства країни. Замовити автомобільний акумулятор і купити його недорого можна, вивчивши каталог в обраному інтернет-магазині.

Ціни на Акумулятор
Товар Ціна
Акумулятор Bosch 0 092 S40 250 3 411,00 UAH
Акумулятор Bosch 0 092 S40 260 3 885,84 UAH
Акумулятор Bosch 0 092 S40 210 2 799,72 UAH
Акумулятор Bosch 0 092 S40 060 3 279,17 UAH
Акумулятор Bosch 0 092 S50 070 4 263,77 UAH
Акумулятор - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Акумулятор для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Акумулятор ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Акумулятор у 2024 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Акумулятор ?

Акумулятор на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Акумулятор